ARCHIV DUBEN 2006/PAST NEWS APRIL 2006


sobota 30.9.2006
HAPPY BIRTHDAY, KEISHO!
Dnes je krásné černošce Keishe Buchanan rovných 22.let! Takže přejeme všechno nejlepší!


ROZHOVOR SE SUGABABES O NATAČENÍ VIDEOKLIPU K ´EASY´
Bulvární článek THE SUN uvěřejnil na svých stránkách rozhovor se Sugababes, o jejich natáčení nového videoklipu. Celý rozhovor včetně drbů si můžete stáhnout ZDE. Berte to jako dnešní lekci angličtiny :)
NEWS: Frenchie, Rezinka
POSTED BY: Frenchie, Rezinka
 


pátek 29.09.2006
PRVNÍ FOTKY Z NATÁČENÍ VIDOKLIPU K SINGLU ´EASY´!
Konečně jsme se dočkali! Videoklip k dlouho očekávanýmu singlu ´EASY´ je již natočen! Natočila ho Sophie Muller, která s holkama již spolupracovala dříve a to na skvělém videoklipu ´FREAK LIKE ME´. A i tentokrát to vypadá na hodně zajímavé video. Sugababes totiž oblíkly kůži, nahodily paruky a vypadají hoooodně sexy! No jen se podívejte na několik fotek z natáčení. (stačí kliknout na obrázek:)

Videoklip bude mít premiéru již 7.10.!

NOVÝ B-SONG ´SHAKE IT´!!!
To je neuvěřitelné! Na Myspace Karla 'K Gee' Gordona se objevila nová písnička Sugababes SHAKE IT!! Je to rychlá a hodně moderní píseň!! A to nejhlavnější: skoro celou jí zpívá hlavně Amelle!Poslechnou si ji můžete TADY a nebo rovnou STÁHNOUT!!
Vznik téhle písničky souvisí s VIKKY O´NEIL. Jak jsi na jejím blogu můžete přečíst, písničku ´Shake it´ původně napsala ona spolu se svými spolupracovníky, celou píseň po pracovní noci poslali Karlovi, tomu se to hodně líbilo. Takhle se skladba dostala až k Amelle s Heidi, kterým se tahle písnička rovněž zalíbila...no a nakonec Keisha poslala sms, že si písničku zamilovala a že jí chce určitě natočit! A tak jí společně holky natočily a hnedka se "narodil" nový b-song k singlu ´Easy´.
Napište, jak se vám nová píseň libi :)
NEWS: Rezinka
POSTED BY: Rezinka
 


MUTYA NA OBALU CD RYANA HELMANA


Ex-sugababe Mutya Buena se objevila (pouze) na obalu singlu Parking Lot od Ryana Helmana. To slovo pouze je tam důležité, protože na singlu bohužel nezpívá.


KDY A KDE BUDOU SUGABABES PROPAGOVAT GREATEST HITS?
říjen 2006
05 - UK Radio Tour
06 - UK Radio Tour
09 - UK Radio Tour
10 - UK Radio Tour
11 - UK Radio Tour
12 - UK Radio Tour
13 - UK Radio Tour
17 - London - Pop world & T4 Special TBC
18 - Charlotte Church Show
20 - London - Online & Sugababes Special
23 - London - Emap & MTV Greatest Hits Package Record
24 - London - Paul Ogrady Performance
26 - London - Online & Sugababes Special
29 - London - Live "Album Show" Theatre Dominium Filmed For ITV 2 Uncovered Show
listopad 2006
07 – London – GMTV Performance Of Album Track G-Cap Radio Event
13 – Album Greatest Hits Instore Live Performance
17 – Children In Need
22 – Germany – Dancing On Ice
23 – Germany – PopStars TV
29 – Germany – Bambi Awards
30 – Germany – Bambi Awards
prosinec 2006
04 – Royal Variety Performance TBC
16 – London – Phillip Scofield Xmas Show
17 – London – Phillip Scofield Xmas Show


NOVÉ ODKAZY
Aktualizovala jsem seznam odkazů na všechna SUGAFÓRA a taky jsem předělala sekci "Jak šel čas se... SIOBHAN a s MUTYOU. Časem doplním další členky :)

PÁR STARONOVÝCH FOTEK
Tak jsem zase o půlnoci na čtvrtek prohledávala zahraniční fóra a narazila jsem na celkem dost starých, ale i nových fotek, které jsem nikdy neviděla. Doporučuju si prohlídnout v galerii odkaz NEJNOVĚJŠÍ FOTKY :)

0:24 - Právě jsem na anglickém rádiu Capital London (přes net) slyšela Mutyin a Georgeův hit "This is not real love" :)
NEWS: Frenchie, Rezinka
POSTED BY: Frenchie, Rezinka
 


středa 27.09.2006
U SUGABABES JE VŠECHNO NOVÉ! :)
Sugababes opravdu rozjíždí propagaci nového singlu a nového alba. Dokonce s přebalem alba největších hitů sladily i vzhled svých OFICIÁLNÍCH STRÁNEK. Tenhle nový layout vypadá opravdu moc pěkně. Přidali si též i odkaz na jejich oficiální MYSPACE :) A to ještě není vše! :) Dokonce se objevily i fotky z nového photoshootsu. No a taky vtipné přebaly, které byly uveřejněny na popjustice.com. No určitě se vám tyto nové fotky budou moc líbit, jsou v GALERII. Tam taky najdete ne příliš kvalitní fotku přebalu promo CD singlu ´EASY´


MUTYA CHYSTÁ PRORAZIT V USA
Mutya Buena, se rozhodla vybojovat si uznání v USA. Pokusí se dosáhnout úspěchu ve Spojených státech a to dříve než se to podaří Sugababes, které se o prorazení v USA zatím bezúspěšně snažily. Duet, který Mutya letos natočila s Georgem Michaelem, má velkou šanci stát se vánočním číslem jedna! Pharell Willams, známý zpěvák a producent, se rozhodl, poté co se v Londýně potkal s Mut, na spolupráci s ní. Měli by spolu natočit jednu píseň, která by se právě mohla stát pro Mutyi vstupenkou na americký trh. Zdroj z její nahrávací společnosti prozradil, že Sugababes chtěly vždycky spolupracovat s Pharellem Willamsem. No teď to vypadá, že Mutya je předhoní :)

MÁTE RÁDI REMIXY?
Asi se ptáte, proč se vás ptám :) Jeden fanoušek si totiž dal velkou práci a snažil se dát dohromady refrény z písniček Sugababes. A myslím, že jeho remixy stojí za to! no jen se přesvědčte sami, klikněte na jeho STRÁNKU, kde uvidíte jaké hity v daném remixu jsou.

Pak stačí jen na slovíčko DOWNLOAD kliknout pravým tlačítkem a můžete ukládat ;-)
NEWS: Rezinka
POSTED BY: Rezinka
 


pátek 22.09.2006
PROMO PŘEBAL DUETU ´THIS IS NOT REAL LOVE´
Na netu se již objevil promo přebal společné písně Mutye buena a George Michaela. Tak opravdu to bude singl :) Kliknutím si obrázek zvětšíte a zjistíte, že Mutya je zmiňována jen svým křestním jménem :-)


KEISHA A MUTYA NA MOBO AWARDS 2006
Ve středu se předávaly ceny Music Of Black Origin, nebo-li MOBO Awards. Mezi hosty se objevila také MUTYA se svými kamarádkami. Důležitější roli při předávání cen však sehrála Keisha, která měla na starost předání ceny za Nejlepší Hip Hop počin roku. Na to, jak Keisha předává cenu se můžete podívat TADY. A jestli chcete vidět jak jí šlo pózování fotografům, tak klikněte SEM. Keisha se předávání cen zúčastnila i minulý ROK. Tenkrát přišla se svoji kamarádkou.

SUGABABES VYSTOUPILY NA AOL SESSION
Teď v úterý (19.9) vystoupily po třech letech Sugababes opět naživo na AOL Session. Vybraly si tyto skladby: Round Round, Freak like me, Ugly, Easy, Overload, Red Dress, Push The Button a také i Good To Be Gone. A právě živou ukázku týhle písně z tohoto vystoupení jsme mohli slyšet už včera. Celé vystoupení se jistě již brzo objeví na internetu, tak sledujte news :)

NA VÝBĚROVCE BUDE VŠECH 5 SUGABABES
Již dlouho se speKulovalo, zda budou hity z desky ´One Touch´ přetočeny či ne. Konečně se Keisha oficiálně vyjádřila: "Všech pět ´Babes budou na chystané výběrovce největších hitů." Takže to vypadá, že aSi nic přetočené nebude :( No snad aspoň jako b-song by se mohla objevit nová verze hitu ´Overload´.

GRAFIKA K ALBU ´OVERLOADED:SINGLE COLLECTION´
Do galerie jsem přidala přebal chystané výběrovky ve větším rozlišení a taky velké obrázky, vhodné například jako tapeta, s tématem greatest suga-hits, tak se PODÍVEJTE :)
NEWS: Rezinka
POSTED BY: Rezinka
 


čtvrtek 21.09.2006
UKÁZKA ´GOOD TO BE GONE´
Konečně se na internetu objevila malá, 30-ti sekundová ukázka dalšího chystaného singlu písně ´Good to be Gone´! jde o ukázku z AOL session, takže je to naživo! :) Bohužel to příliš nevypovídá o tom, jaká bude konečná píseň, ale za poslech jistě stojí! Je slyšel, jak Amelle zpívá hloubky a Heidi zase zajišťuje vejšky :) Slova ukázky jsou velmi jednoduché:"Yeah, so good to be gone, so good to be gone"...pravděpodobně refrén. Jinak dle informací ze zákulisí bude tenhle song podobný písni ´Red Dress´, tedy apsoň z textové stránky. Tak se pohodlně usaďtě a rychle STAHUJTE:)
NEWS: Rezinka
POSTED BY: Rezinka
 


středa 20.09.2006
JAKÉ BUDE 5. STUDIOVÉ ALBUM SUGABABES?
Zatímco do vydání CD "Kolekce Singlů" a DVD "Kolekce Videí" zbývají necelé dva měsíce, Sugababes už pilně pracují na svém, v pořadí pátém studiovém, albu. A jak, že se bude jmenovat? Naprosto jednoduše a výstižně - SUGABABES! A bude prý nejlepší jaký kdy holky vydaly (ale neříká se to tak před vydáním desky dycky? :) Sugababes už dokončily nahrávání nových deseti skladeb. Album opět bude obsahovat několi stylů - samozřejmě nejvíce bude popu, poté R&B (například píseň Wide-opened Eyes), také bude i pár balad, trocha rocku a pocukrují to ještě hip hopem a regge. První singl z tohoto alba by měl vyjít v dubnu 2007, máme se tedy na co těšit :)

VICE O ALBU NEJVĚTŠÍCH HITŮ

Jak jsem už psala, na výběrovce se objeví nová skladba Good To Be Gone, která bude druhým singlem z této desky a vyjde po Vánocích. Hodně se mluvilo o tom, zda už konečně uslyšíme píseň Strung Out, ale ta byla opět vyškrtnuta z bestofky a měla by se objevit jako b-song k prvnímu singlu z 6. alba Sugababes. Snad se jí za půl roku už konečně dočkáme ;) No ale zatím tu máme hodně malou a nepříliš kvalitní ochutnávku předělaného Overloadu! Více hledejte TU
NEWS: Rezinka
POSTED BY: Rezinka
 


pondělí 18.09.2006
KEISHY BRATR ODHALEN!
Spekulace na fóru můžou ustat, protože Keishy bratr byl konečně "identifikován" :) Je to TENHLE týpek. Dokonce má i svoje myspace. Najdete ho TADY.

NOVÉ FOTKY V GALERII
Doporučuju Vám prohlídnout si v galerii nejnovější fotky. Jsou TADY :). Nahrála jsem tam nějaký fotky, co jsem našla u přátel Keishy a taky u ní ve slideshow. Tak enjoy :)

"ZPÍVAJÍCÍ VÍKEND" :)
O víkendu jsme se s Rezinkou zase sešly a zkoušely jsme nazpívat několik písniček (ehm.. 48 jich bylo). Většina byla od Sugababes a zkoušely jsme právě zmiňované Easy. No a jak jsme ho zpívaly víc a víc, tak se nám začal líbit :) Dohromady jsme zpívaly skoro 9 hodin v kuse, takže jsem ke konci pak i chraptěla (ale hlavně kvůli tomu, že jsem nemocná). No a tak mě napadlo, že kdo by chtěl, může si stáhnout i naší verzi EASY :), kterou dávam SEM. Třeba se Vám ten song začne líbit víc :D - Rezinka má vyšší pasáže (Heidi, Keisha,..) a já zas ty nízko (Mutya, Amelle..). Tak kdyžtak napište, co vy na to :) Budeme s Rezinkou rády za každej NÁZOR :)
NEWS: Frenchie
POSTED BY: Frenchie
 


sobota 16.09.2006
OFICIÁLNÍ TRACKLIST VÝBĚROVKY
Dneska nahrávací společnost Island Records uveřejnila oficiální seznam skladeb na albu Overloaded: The Singles Collection:

Freak Like Me
Round Round
Red Dress
In The Middle
Stronger
Shape
Overload
Good To Be Gone
Caught In A Moment
Ugly
Easy
Too Lost In You
Run For Cover
Hole In The Head
Push The Button

Jak je z tohoto seznamu patrné, do výberu těch největších hitů se nedostaly takové hity jako ´New Year´, ´Soul sound´, ´Angels With Dirty Faces´ a nebo třeba poslední vydaný sinlg ´Follow Me Home´. Ale naopak se dočkáme zbrusu nové písničky ´Good To Be Gone´. Takže zvěsti o tom, že druhá nová píseň bude ´Strung out´ se nepotvrdily. Snad to bude aspoň b-song.

NATÁČENÍ VIDEA K SINGLU ´EASY´
Videoklip k novému singlu ´EASY´ se bude natáčet už příští týden. Prozdradila to Keisha jednomu fanouškovi ze svého účtu na Myspace.com. Ale zatím nejsou známy žádné další podrobnosti, ani kde se bude videoklip natáčet. No nechme se překvapit :)
NEWS: Rezinka
POSTED BY: Rezinka
 


čtvrtek 14.09.2006
CO SI SUGABABES MYSLÍ O ´EASY´
Sugababes se svěřily se svým názorem na jejich nový sinlg ´EASY´. "Přemýšlely jsme, jak bysme správně uvedly naši bestofku. Bylo nám jasné, že to musí být něco opravdu speciálního," vysvětluje Keisha. "Je to kompletně něco nového, svěžího, ale zároveň to má stejnou kvalitu jako ty největší hity naší kariéry, takže je to naprosto ideální pro tohle album!" Heidi dodává: "Jsme fanynky naší vlastní hudby a nerady se opakujeme, takže jakmile jsme slyšely tenhle song, zamilovaly jsme si ho a bylo nám jasné, že to musí být singl, který uvede ´Single Collection´".
NEWS: Rezinka
POSTED BY: Rezinka
 


středa 13.09.2006
EASY EASY EASY!

Už je to tu!:) Konečně máme šanci slyšet tak dlouho očekávaný singl z chystané výběrovky, EASY . Premiéra sice měla být až za týden, ale asi nám chtěli udělat velkou radost a pustili nám to už teď. Nyní si tak můžete stáhnout kvalitní MP3. Zvuk je tutově něco nového, konečně slyšíme trochu víc i Amelle. Ale textově nic moc zajímavého, no podívejte se SAMI. No už aby bylo i video :)

PŘEKLADY TEXTŮ
Pro lepší představu, o čem, že to Sugababes vlastně zpívají :)
EASY - JEDNODUŠE
IN RECLINE - POLOŽIT SE.

SIOBHAN: NOVÁ PÍSEŇ ´GHOSTS´
Siobhan se na svém oficiálním Myspace pochlubila další novinkou, písní GHOSTS. Je to titulní píseň z chystaného alba, řekla bych, že jde o "typickou Siobhan" v pozitivním smyslu, protože tahle písnička se jí hodně povedla, zní až nebesky :) Připomíná mi ´Revolution in me´ a zvukově zase trochu ´Don´t give it up´. No jen si ji POSLECHNĚTE. A nebo rovnou STÁHNĚTE a posuťe sami :)
Siobhan se svěřila, že má v plánu tento měsíc vydat ´Ghost´ jako malý 7" vinyl s remixy a poté ´Don´t give it up´ v lednu 2007. Celé album by mělo vyjít v březnu 2007, tak snad už opravdu vyjde :)

MUTYA: "ODCHODU ZE SUGABABES NELITUJU"
Včera se Mutya přiznala, že svého odchodu ze skupiny nelituje. Ale zároveň se svěřila, že postrádá společnost Keishi a Heidi a jejich holčičí rozhovory :) Také sdělila, že George Michael s ní chtěl udělat duet už kdysi, ale to byla ještě jednou ze Sugababes. Spolupráce s Georgem Michaelem byla prý skvělá a bylo to to nejlepší, co jí na solové dráze potkalo. Celý článek v angličtině si můžete přečíst TADY.

´IN RECLINE´ NEBUDE NA ALBU NEJVĚTŠÍCH HITŮ
Přiznal to producent Jony Rockstar, který na svém Myspace uveřejnil demo nahrávku této skladby. Takže se můžeme jen domnívat, že buď pujde o b-song k singlu ´Easy´ (což by teda byla velká škoda) a nebo třeba o ukázku z chystaného nového alba, které vyjde nejdříve v druhé polovině roku 2007.
NEWS: Rezinka
POSTED BY: Rezinka
 


neděle 10.09.2006
STÁHNĚTE SI NOVÝ SONG SUGABABES
In Recline je opravdu povedaná. zvukově něco nového od Sugababes, no jen posuďte sami. Stáhnout si ji můžete TADY.
A nezapoměntě zanechat komentář s vaším názorem na ni, jsem na něho zvědavá :-)
NEWS: Rezinka
POSTED BY: Rezinka
 


sobota 09.09.2006
HODNĚ NEWS!
MUTYIN DUET S GEORGEM MICHAELEM!!!!!!!! DOWNLOAD!
Mutyin duet se zpěvákem Georgem Michaelem se jmenuje "This Is Not Real Love". Na internetu už se objevil text této písničky, který najdete TADY.
AKTUALIZOVÁNO VE 13:40 - DOWNLOAD THIS IS NOT REAL LOVE.

IN RECLINE - Demo verze uploadovaná Jonym Rockstar
Producent Jony Rockstar dal na svůj Myspace demo verzi nové písně od Sugababes (skoro určitě by se měla objevit jako B-side song na albu) - spolupráce mezi Sugababes, Jonym a Cathy Dennis nese název „In Recline". Píseň jste mohli zaslechnout TADY, ale už tam bohužel není. Přes týden jsem na intru a nestíhám sledovat NEWS, takže jsem vás nestihla upozornit. Nezbývá než doufat, že se tam zase co nejdřív objeví. Text písničky najdete TADY.

KALENDÁŘ NA ROK 2007

Oficiální kalendář Sugababes na rok 2007 už je v prodeji! Je pravda, že právě skončilo léto, ale nikdy není brzo objednat si 12 úžasných fotek Sugababes, aby pro vás byl rok 2007 jedinečný. Kalendář najdete v obchodech v Británii nebo si ho můžete objednat TADY.

MUTYA NA VÝROČÍ ELLE MAGAZINU
Mutya se ve čtvrtek 7.září 2006 objevila na párty pro časopis Elle, kde se oslavovalo 21. výročí tohoto časopisu. Párty se konala v Londýně ve Sloane Street (Versace Store). Na (její zlatý) zoubek se jí můžete podívat V GALERII.

KONCERT V DOMINION THEATRE
Sugababes zazpívají 29. října 2006 v Dominion Theatre. Kapela tady představí nové písničky z alba Greatest Hits (Overloaded). Dvě úplně nové písně "Easy" a "Strung Out" by právě tady mohly být zazpívány úplně poprvé! Tak se máme na co těšit!

PREMIÉRA "EASY" V RÁDIU
Premiéra nového singlu Sugababes, který se jmenuje "Easy" bude 20.září 2006. Uskuteční se ve snídaňové show Chrise Moylese na Radio One! Datum může být ještě pozměněno, takže sledujte novinky :)

GREATEST HITS: TRACKLIST
Na netu se objevil tracklist alba Greatest Hits. Jak se dalo očekávat, je seřazen chronologicky, jak singly vycházely. Tady je:
01 Overload
02 Run For Cover
03 Freak Like Me
04 Round Round
05 Stronger
06 Angels With Dirty Faces
07 Shape
08 Hole In The Head
09 Too Lost In You
10 In The Middle
11 Caught In A Moment
12 Push The Button
13 Ugly
14 Red Dress
15 Follow Me Home
16 Easy (New Song)
17 Strung Out (New Song)
Celé album oficiálně vyjde 13. listopadu 2006.

GREATEST HITS LAYOUT
Vyrobila jsem nový layout. Tamten se mi nelíbil a navíc mi pořád připomínal školu. Tenhle je podle mě o trošku lepší. Bude tady déle a navíc jsem ho i sladila se vzhledem fóra a galerie. Tak se snad líbí.

AKTUALIZACE SEKCÍ!
A nakonec jsem aktualizovala sekce
FASHION POLICE,
HOT OR NOT,
DRESS STYLE,
HAIR STYLE
a PICTURE OF THE MONTH.
TAK, TO JE PRO DNEŠEK Z NEWS VŠE :) BYLO TOHO HODNĚ :)
NEWS: Frenchie
POSTED BY: Frenchie
 
neděle 03.09.2006
NOVÝ LAY
Nechala jsem se trochu inspirovat začátkem školního roku a vyrobila jsem layout "Back to school". Nebude tu dlouho, protože s Rezinkou vymýšlíme něco novýho. Tak se neděste, že na ty školní pomůcky budete muset koukat moc dlouho :) Stačí ve škole, co?:)
No a protože začíná ta škola, tak budu mít míň času na web. Takže do NEWS bude asi víc přispívat Rezinka, což je dobře, protože jí to moc jde :) Já se teď budu víc soustředit na školu, protože jdu do čtvrťáku a věřte mi, že se moc netěšim..hlavně ta maturita :(

DĚKUJU VÁM :)
Taky bych vám chtěla poděkovat, že mi pomáháte zase trochu rozhýbat fórum. V květnu se nějak zarazilo a teď se zase rozjíždí. Jsem moc ráda a vítám nový členy FÓRA! :) Fakt si toho moc vážim :) Taky vám chci poděkovat za to, že začínáte přispívat k novinkám :) Mam z toho vždycky radost :)
NEWS: Frenchie
POSTED BY: Frenchie
 
pátek 01.09.2006
JE ´STRUNG OUT´PŮVODNĚ PÍSEN BOO2?
Na foru popjustice se objevila informace (spíš spekulace), že píseň ´Strung out´ byla původně skupiny Boo2, tedy bývalé skupiny Amelle. Nevypráví tedy o tom, jak Sugababes začaly, ale o přátelství. No ať to bude píseň původně kohokoliv, o přátelství bude v každém případě, ne? :)

SUGABABES A JEJICH VYSTOUPENÍ V MARKTROCKU!
V polovině sprna holky vystoupily také v Beligii, přesněji v Marktrocku. Sugababes zazpívali například ´Freak like me´, Round Round, a nebo ´Caught in a moment´, kde se Amelle spletla a jednu linii zazpívala dvakrát :) Fotky z této akce jsou v GALERII. Ale určitě byste je chtěli vidět naživo, že jo? :) Tak honem do sekce VIDEO a stahujte! Sice je tam pouze PTB a Ugly (mimochodem asi nejlepší vystoupení s amelle, dle mého), ale opět výborná kvalita! :)
NEWS: Rezinka
POSTED BY: Rezinka