neděle 29.října 2006
KEISHA PLÁNUJE SOLO KARIÉRU!
Keisha Buchanan plánuje napodobit Beyonce Knowles. Má v plánu si na chvilku odpočinout od úspěšné skupiny a započíst svoji úspěšnou kariéru. Keisha přiznala, že potřebuje trochu času, aby se mohla soustředit na své plány. Přiznala také, že ostatní členky skupiny, Heidi a Amelle, mají obdobné plány, ale odmítá, že by se skupina Sugababes měla rozpadnout. Keisha říká: "Všechny chceme udělat nějaké solo projekty. Hodně spolu o tom mluvíme. Moc se nám líbí co udělali DESTINY´S CHILD. Každá se vydala jiným směrem, ale opět se pak sešly. Jsem si jistá, že se to stane naprosto přirozeně. Myslím, že potřebuju prostě pauzu, abych si mohla užívat být sama sebou. Lidé se mě hodně ptají, kdo vlastně jsi a vše co můžu říct je, že jsem SUGABABE. A to mě už dost dlouho vážně štve."
Zdroj

SUGABABES JAKO KŘOVÍ JAMESNA BROWNA!
Sugababes byly hosté Jamesna Browna v pátek 27.10 na jeho koncertu v Camden Roundhouse v Londýně. Nejen že vypadaly opravdu kouzelně, ale nádherně doprovázely velkou hvězdu při písni Try me. Podívat se můžete TADY:)
NEWS:Rezinka
POSTED BY:Rezinka
 


sobota 28.října 2006
SCANY ALBA ´OVERLOADED:SINGLE COLLECTION´
Konečně si už můžeme prohlídnout jak vypadá album ´Overloaded: Single collection´! Desing je opravdu nádherný. zlatá a černá dělají pěknou kombinaci. Tak honem do GALERIE:)´EASY´ PREVIEW
Chcete si poslechnout jak budou znít oficiální remixy hitu ´Easy´? A nebo jak zní Amelle naživo v ´Hole in the head´. Stačí jen kliknout :)
EASY: CD1.
EASY: CD2.

THIS IS NOT REAL LOVE (MOTO BLANCO MIX)
Na promo CD tohoto duetu Mut a George Michaela se objevil také první remix! Jeho ukázku si můžete stáhnout TADY.
NEWS:Rezinka
POSTED BY:Rezinka
 


pátek 27.října 2006
NOVINKY NA WEBU
Nejdříve musím začít velkým poděkováním KIMM a NEJE. DÍKY za kouzelné AVATARY NA FORUM. Jistě se teď budou hodit, protože nastala i menší změna právě ve foru - sekce MEDIA bude přístupněna jen zaregistrovaným uživatelům. Aspoň budou odměněny za svoji registraci zajímavými videi, mp3 apod. Pokud chcete taky exkluzivní novinky, není nic jednodušího, než se zaregistrovat :)
Album OVERLOADED: SINGLE COLLECTION byl už také přidán do diskografie, ale zatím není stoprocentně jistý tracklist. Dokonce se objevila zpráva, že na evropské verzi tohoto alba nebude ´RUN FOR COVER´! No doufám, opravdu doufám, že to není pravda,protože tahle dokonalá písnička nemůže chybět na výběrovce!
Do galerie nám přibylo pár zajímavých obrázků a mezi nima jeden úplně nový na propagaci alba Overloaded ;)

Také se pilně pracuje na přidání textů MUTYE. Zatím jsou kompletní texty a překlady Sugababes a Siobhan. Tak si je pěkně pročítejte a komentujte :)
NEWS:Rezinka
POSTED BY:Rezinka
 


čtvrtek 26.října 2006
SUGABABES V MTV NEWS
Včera byla na MTV UK kratičká novinka - Sugababes mluvily o rivalitě mezi nima a Girls Aloud a také o návratu All Saints. Video si můžete stáhnout kliknutím na obrázek ;-)


SUGABABES NA ŽIVO V PAUL O´GRADY SHOW
V úterý vystoupily Sugababes v Paul O´Grady show a zazpívaly ´EASY´. No bohužel ne úplně na živo, ale na playback. Také trošku zkrátili část před refrénem, jen: "Common baby, I make it easy" A také vystřihli slovo sex. No ale jinak to holkám moc slušelo! V galerii jsou FOTKY. Video si můžete stáhnout v guest booku, děkujeme tajemnému hostovi :) Písničku si taky můžete stáhnout v podobě MP3.

Sugababes pak taky byly podrobeny pořádnému výslechu, teda interview :) takže pokud chcete vědět, jestli si oblečení vybírají holky sami, zda má Amelle přítele a nebo jak by se nádherně dala předělat právě Amellina pasáž z hitu ´EASY´ tak se podívejte SEM. Stojí to za to, protože Amelle zazpívá akapela: "Hey mister postman, where´s the mail.."!
NEWS:Rezinka
POSTED BY:Rezinka
 


středa 25.října 2006
NA WEBU O SIOBHÁN AKTUALIZOVÁNY SEKCE
Na webu o SIOBHÁN jsem aktualizovala několik sekcí. Dokonce i audio a video, kde si můžete stáhnout pár songů a videí, které třeba nemáte.

NOVÍ SMAJLÍCI NA FÓRU
Do fóra bylo přidána spousta smajlíků. Určitě se budou hodit! :) Tak se mrkněte!

"OBALY NA GHOSTS A DON´T GIVE IT UP"
Ex-sugababe Siobhán Donaghy dala na svůj MYSPACE ÚČET obaly na budoucí singly "Ghosts" a "Don´t Give It Up". Zatím jde pravděpodobně o pouze neoficiálí obaly, ale každopádně jsou krásné!
Na obal "Don´t give it up" se podívejte TADY
a na obal "Ghosts TADY.

KEISHA SPECIÁL
A pro dnešek překvapení :) DVĚ STARŠÍ PÍSNIČKY KEISHY, na kterých spolupracovala s někým jiným než se Sugababes!


NEWS:Frenchie
POSTED BY:Frenchie
 


sobota 21.října 2006
SAMOSTATNÝ WEB O SIOBHÁN
Posledních pár tejdnů jsem se snažila dát dohromady web o Ex-sugababe Siobhán Donaghy. Dala jsem ho dohromady tak napůl. Nejvíc jsem hrdá na překlady a texty, ale ještě tam neni spousta věcí doplněnejch, na který bohužel ted nebudu mít vůbec čas. Takže ještě že je tu Rezinka, protože já teď budu muset jít trochu do pozadí. Omlouvám se Vám za to, ale mam teď hodně učení před maturitou a navíc mam problémy s jednou učitelkou, což mě docela dost ničí. Ten web o Shiv najdete TADY.
Myslim, že název webu je výstižnej. Zas se někdy ozvu, ale nevim, jestli budu mít čas na to, shánět news. Spíš sem tam napíšu do fóra.
Vaše (učitelkou zdeptaná) Frenchie
NEWS:Frenchie
POSTED BY:Frenchie
 


pátek 20.října 2006
MUTYA BUENA: PROMO CD ´ THIS IS NOT REAL LOVE´
Jistě už víte, že duet Mut a George Michaela vyjde ve stejný den jako singl sugababes ´Easy´. Tentokrát Mut svoje ex-členky neporazí, baladám se moc dobře nevede, ale píseň ´This is not real love´ se jiste povedla! o videoklipu se zatim nic moc nevi, snad jen to že Mut na otázku zda bude video odpověděla: "Yeah I think so". Takže se náme na co těšit! :) Jinak už se na netu objevilo promo CD, které obsahuje radio verzi a také druhou verzi songu, která se liší jen trošičku na konci skladby. Stahovat můžete kliknutím na obrázek :)


GOOD TO BE GONE CD RIP
Konečně se objevila i studiová nahrávka plánovaního druhého singlu z alba ´Overloaded´. Doufám, že se vám zalíbí! Dle mého to není špatná písnička, ale měli už mnoho lepších. Písničku najdete v AUDIU a její text zase TADY :)

Taky jsem přidala další živé performance ROUND ROUND do VIDEÍ
.

PROMO CD ´OVERLOADED SINGLE COLLECTION´
Jak pak se vám líbí promo přebal nejnovějšího alba? :)


Pěkně si užijte novou písničku Sugababes a nové videa a zanechte komentář, jak se vám libí/nelíbí ;-)
NEWS:Rezinka
POSTED BY:Rezinka
 


pondělí 16.října 2006
EASY: BEHIND THE SCENES!
Včera na televizní stanici T4 konečně pustili dokument o natáčení nejnovějšího klipu ´EASY´. Moc děkujeme Cloz, že to nahrála a tudíž se na to můžeme podívat! Než se uvelebíte a dáte si další 4 minutovou lekci angličtiny, tak klikněte SEM :)


NOVÉ AUDIO A VIDEO!
Našla jsem si trochu času a uploadovala jsem nový video a audio. Ve VIDEÍCH máte od každého něco - videoklipy, pár videí z koncertu Big Night Out a další živé performace. Do AUDIA jsem přidala taky minutovou ukázku songu z Mutyininy oficiální stránky. Snad se vám to bude líbit, některá zajímavá média jsou také ve fóru, takže se rozhodně vyplatí se zaregistrovat a navštěvovat ho! ;)

DVD OVERLOADED: VIDEO COLLECTION BUDE!
Sice to není úplně stoprocentní, neboť to ještě nepotvrdily přímo Sugababes, ale vypadá to, že se konečně dočkáme prvního Suga-DVD! :) Na svoje servery si tuto kolekcí přidalo i WOOLWORTHS a TESCO. Ale na druhou stranu na DVD nebude asi nic moc zajímavého, nejen že tam nebudou ani všechny videoklipy (například budou chybět AWDF, FMH či SS), dokonce ani nebude slibovaný bonus ve formě televizních archívu a dokumentů. No ještě že apsoň ten karaoke koutek zůstáva...zatím :)
NEWS:Rezinka
POSTED BY:Rezinka
 


sobota 14.října 2006
MUTYA BUENA: OFICIÁLNÍ STRÁNKA!
Neuvěřitelně nádherná! To mě napadlo po načtení oficiální stránky MUTYE. Naprosto kouzelná fotka a opět nová ukázka toho, co už v lednu uslyšíme celé v CD formě! Co vy na to říkáte?


NEWS:Rezinka
POSTED BY:Rezinka
 


pátek 13.října 2006
ŽIVÁ VYSTOUPENÍ SUGABABES Z CLUBU 100
Nedávno jsem vám říkala o vystoupení, které holky podnikly v nočním podniku 100 Club. Celá show se natáčela a konečně je alespoň její část online! Na čtyři videa z koncertu Live and up close se můžete podívat TADY. Sugabes poprvé zazpívaly naživo i ´EASY´! Refrén mě sice trochu zklamal, neb část "You know I´ve go it" pouštějí ze záznamu, což mi při počtu tří holek na podiu příjde smutný. Ale jinak Amelle vypadala naprosto úžasně a její sloka je jednoznačně nej ;) Až mi tak přišlo, že tou novou holkou je Heidi, které se zpěv opět trošku nedařil, ale usměvavá a milá byla jako dycky! :) No a na Keishu byl prostě spoleh, té to šlo samo :)
A jelikož jeden fanoušek byl moc milej a ripnul videa, tak si tyto čtyři úžasné performance můžete stáhnout!

EASY

ROUND ROUND

FREAK LIKE ME

INTERVIEW


NOVÁ VERZE TRACKLISTU SINGLU ´EASY´
Jak se očekávalo, tracklist singlu ´Easy´ se změnil...ale teda ne k lepšímu, protože nebude na žádném ze dvou CD videoklip této hitovky :( To se naposledy stalo na singlu ´Caugh in a moment´, kde rovněž nebyl videoklip singlu.
CD1:
1. Easy
2. Shake It
CD2:
1. Easy
2. Easy (Seamus Haji & Paul Emanuel Remix)
3. Easy (Seamus Haji & Paul Emanuel Dubstrumental)
4. Hole In The Head (Live at V Festival)
Obrázky k propagaci singlu ´EASY´ najdete v GALERII.

INTERVIEW V RÁDIU
Sugababes ve svém rádio-turné navšítivili mnoho rádiích a jistě podaly mnoho rozhovorů. A nyní si právě jeden z nich můžete poslechnout. Dozvíte se něco o novém singlu ´EASY´, výběrovce ´OVERLOADED´ale také mnoho informací a drbů ze zákulisí, napříkla že Heidi musela nosit oblečení a boty po Siobhan! :) Jste připraveni na další 15-ti minutovou lekci angličtiny?:) Jestli ano, tak klikněte SEM a pokud stále netušíte o čem je v rozhovoru řeč, tak nechte koment a já udělám výcuc :)

SUGABABES VYSTOUPÍ NA LETOŠNÍCH EUROPE MUSIC AWARDS!
Je to oficiálně potvrzené MTV, že Sugababes vystoupí na Europe Music Awards! Snad se brzo dozvíme více, třeba že budou vystupovat abychom se dočkali dalšího úžasného vystoupení.

KONKURENCE SINGLU ´EASY´
V ten samý den jako vychází hitovka Sugababes ´EASY´ vychází i další hodně očekávané singly! Bude to hodně zajímavý boj o Number 1, protože konkurence jsou opravdu slavné jména!
Madonna- Jump
Westlife- The Dance
Take That- Patience
All Saints- Rocksteady
Christina Aguilera- Hurt
George Michael ft. Mutya - This Is Not Real Love
Ano dokonce i duet Goerge Michaela a Mutye. Ale bohužel pomalejším písničkám se tolik dobře nedaří :( Boj o první místo bude tedy pravděpodobně mezi Sugababes a All Saints (které se vrací po pěti letech!).
NEWS:Rezinka
POSTED BY:Rezinka
 


neděle 10.října 2006
´GOOD TO BE GONE´: CELÁ MP3 Z AOL SESSION
Měsíc před vydáním Kolekce nejlepších hitů Sugababes, máme již možnost poslechnout si, jak bude znít druhý singl práve z tohoto alba! Ano, konečně celá živá nahrávka songu ´Good to be gone´! Více hledejte TADY :)
NEWS:Rezinka
POSTED BY:Rezinka
 


neděle 08.října 2006
TRACKLIST SINGLU ´EASY´
Konečně se objevily zprávy, jak by mohl vypadat tracklist singlu ´EASY´. Sice to zatím není oficiální, ale vypadá to, že to takhle opravdu bude. no další neznáme b-song se kromě ´Shake it´ se asi nedočkáme. Na CD2 tohoto singlu se objeví živá verze hitovky ´Hole in the head´, kterou Amelle zpívá opravdu dobře!

CD1:
1. Easy
2. Shake It

CD2:
1. Easy
2. Easy (Remix)
3. Easy (Remix)
4. Hole In The Head (Live @ V Festival)
5. Easy (Video)


TEXT PÍSNĚ ´SHAKE IT´
Určitě vám po poslechu nové písně ´Shake it´ zněl její název pořád dokola :) No pro dnešní lekci jsem si pro vás připrava právě text tohohle songu :) Tak si ho pěkně UŽIJTE :)
NEWS:Rezinka
POSTED BY:Rezinka
 


sobota 07.října 2006
HEIDI DOSTALA OCENĚNÍ NA LOCAL HEROES AWARDS
Tato událost, která se odehrála v Liverpoolském Royal Court Theatre a byla podporována Radiem City, oceňovala lidi, kteří se nějak zasloužili či pomohli lidem v jejich okolí. mezi oceněnými byla také Heidi Range, která si odnesla cenu na přínos v oblasti hudby. Celou show zakončilo vystoupení Sugababes. V GALERII´ je fotka Heidi, jak přebírá cenu od Jeremyho Kylea a také tři fotky z vystoupení.


´EASY´ REMIX!
Konečně se objevil remix tého hitovky. Má ho na svědomí Seamus Haji a Paul Emanuel. Snad se vám bude LÍBIT. Já osobně teda preferuju originál, no ono není moc Suga-remixů, který by se mi líbily :)

SUGABABES VYSTOUPILY NAŽIVO V KLUBU
Sugababes zahájily 4. října propagaci své nové desky opravdu stylově - ve známém londýnském jazzovém nočním 100 Club. I přes počáteční technické potíže, se večer náramně vydařil. Holky vypadaly krásně a svůdně jako vždycky a byly v opravdu dobré formě. Nevynechaly takové hity jako ‘Round Round’, ‘In The Middle’, ‘Stronger’, ‘Too Lost’ a ‘Hole In The Head’. Song ‘Red Dress’ uvedla Keisha slovy: "One for the ladies!" Celou show uzavřely svoji největší hitovkou ‘Push The Button’. Na konci vystoupení dostaly Sugababes ocenění BEST FEMALE ACT OF THE 21ST CENTURY! Nechaly za sebou takové hvězdy jako Britney Spears či Madonna. tady vidíte pořadí top ten female act a počet jejich hitů.
Top 10 All-Female Acts of the 21st Century
1. Sugababes (16 hits)
2. Britney Spears (14 hits)
3. Pink (14 hits)
4. Anastasia (13 hits)
5. Madonna (12 hits)
6. Kylie Minogue (12 hits)
7. Girls Aloud (12 hits)
8. Missy Elliott (12 hits)
9. Atomic Kitten (11 hits)
10.Christina Aguilera (10 hits)
A nakonec jedna výborná zpráva! Celé vystoupení Sugababes v 100 Clubu bylo natočeno a bude během pár týdnů uveřejněno na serveru YAHOO!!

EASY VIDEO CAPTURE
Včera jsem pro vás udělala asi stovku obrázků z videa ´EASY´. Tak se ně ně ´PODÍVEJTE´, schválně jestli je tam ta vaše oblíbená scéna :)OVERLOADED: RADIO TURNÉ
Keisha, Heidi a Amelle vyrazí na jednotýdenní turné po národních rozhlasových stanicích. Účelem je samozřejně propagace nového singlu ‘Easy’ a také výběrovky ‘Overloaded: The Singles Collection’. Pokud jste se rozhodli vydat se na menší výlet do Anglie a chtěli byste se potkat se sugababes, tak tady je jejich časový rozvh. Ale pozor na případné změny :)
Thursday 5th October
3pm Heart FM (London)
The Chrysalis Building, Bramley Road, London, W10 6SP

4pm LBC (London)
The Chrysalis Building, Bramley Road, London, W10 6SP

Friday 6th October
12pm The Wave (Swansea)
Address: Victoria Road, Gowerton, Swansea, SA4 3AB

2.30pm Red Dragon (Cardiff)
Atlantic Wharf/Red Dragon Leisure Village

4pm Kiss 101 (Bristol)
26 Baldwin Street, Bristol, BS1 1SE

5pm G Cap (Bristol)
Address: 1 Passage Street, Bristol, BS99 7SN

Monday 9th October
12pm Northsound One (Aberdeen)
Abbotswell Road, West Tullos, Aberdeen AB12 3AJ

2pm Tay FM (Dundee)
5 North Isla Street, Dundee DD3 7JQ

4.30pm Forth One (Edinburgh)
Forth House, Forth Street, Edinburgh EH1 3LE

Tuesday 10th October
10.15am Clyde 1(Glasgow)
Clydebank Business Park off Kilbowie Road, Glasgow, G81 2RX

3.30pm Metro Radio (Newcastle)
55 Degrees North, Pilgrim Street, Newcastle NE1 6BF

Wednesday 11th October
9.45am BRMB (Birmingham)
9 Brindley Place, 4 Oozells Square, Birmingham, B1 2DJ

10.30am Heart 100.7 (Birmingham)
1 The Square, 111 Broad Street, Birmingham, B15 1AS

1pm Century Radio (Manchester)
Laser House, Waterfront Quay, Salford Quays, Manchester M50 3XW

3.30pm Key 103 (Manchester)
Castle Quay, Castlefield, Manchester M15 4PR

5pm Galaxy 102 (Manchester)
5th Floor, The Triangle, Hanging Ditch, Manchester, M4 3TR

Thursday 12th October
8am Radio City (Liverpool)
St Johns Beacon, 1 Houghton Street, Liverpool L1 1RL

12.15am Radio Aire (Leeds)
51 Burley Road, Leeds LS3 1LR

1.15pm Galaxy 105 (Leeds)
Joesph’s Well, Westgate, Leeds, LS3 1AB

2.30pm Real Radio (Yorkshire)
1 Sterling Court, Capitol Park, Leeds WF3 1EL

4.15pm Hallam FM (Sheffield)
900 Herries Road, Sheffield S6 1RH

Friday 13th October
11am Essex FM (Essex)
Radio House, 31 Glebe Road, Chelmsford, Essex, CM1 1QG

1.30pm Invicta FM (Kent)
Radio House, John Wilson Business Park, Whitstable, Kent, CT5 3QX

4pm Juice FM (Brighton)
170 North Street, Brighton, East Sussex, BN1 1QG

5pm Southern FM (Brighton)
Radio House, Franklin Road, Portslade, Sussex, BN41 1AS


NEPŘESNÉ INFORMACE NA OFICIÁLNÍCH STRÁNKÁCH SUGABABES
Nevím, zda jste si toho všimli, ale na oficiálních stránkách SUGABABES se objevují nesprávné informace. Například dneska měl být uveden, spolu s premiérou videoklipu Easy, i dokumnet o samotném natáčení, tohoto klipu Behind the scene. Ale bohužel dokument nepustili, no snad se ho dočkáme někdy později. Ale to není jediná nepřesná informace! Například napsali, že Amelle provokativně zazpívala, na již zmíněném koncertu v 100 clubu, první sloku...a tu přece zpívá Keisha! No také o zrušení vystoupení v Polsku, které se mělo uskutečnit teď v září, informovali jen dva dny předem. No asi by to chtělo trochu jinýho webmastera, nevyhlásíme konkurz? :)
NEWS:Rezinka
POSTED BY:Rezinka
 


pátek 06.října 2006
Rezinka:
OVERLOADED: THE REMIXES COLLECTION!
Vvpadá to, že se od Sugababes dočkáme více kolekcí. Vedle kolekce největších hitů, vyjde pravděpodobně i kolekce Suga-videí a teď se k tomu přidává i kolekce nejlepších remixů jejich hitovek, která by měla vyjít 13. listopadu. tracklist je následující:

01. Hole In The Head (Armand Van Helden Remix)
02. Freak Like Me (Different Gear Mix)
03. Round Round (Craigie And Chrichton Mix)
04. Stronger (Almighty Club Mix)
05. Shape (D Bops Remix)
06. Push The Button (DJ Prom Mix)
07. Red Dress (DC Vocal)
08. Too Lost In You (Kjay Dada Mix)
09. In The Middle (Gravutas Vocal Mix)
10. Round Round (Mandy Mix)
11. Hole In The Head (Full Intention Mix)

Pro předobjednání či více informací klikněte SEM.

MUTYA INFORMUJE O SVÉM DUETU!
Mutya na svém oficiálním MYSPACE upozornila, že její duet s Georgem Michaelelm vyjde už 2. listopadu. Na internetu se již objevila radio verze této písně, takže konečně už uslyšíme, jak George zpívá: "Don´t kiss me darling" :) Chcete to taky slyšet, chcete celou ´NOT REAL LOVE´?
Mimochodem Geroge Michael vyrazil na svoje turné, kdo ví, třeba se brzo dočkáme živé verze tohohle songu ;)

NOVÁ FOTKA SIOBHAN!
Konečně jsme se dočkali nového obrázku Siobhan z oficiálního photoshootu k albu 'Ghosts'. Siobhan vypadá opravdu hodně jinak, ale stále krásně!

Snad se brzo objeví i další! :)

NEOFICIÁLNÍ MYSPACE AMELLE!
Fanoušci Amelle, udělali speciální profil na MYSPACE. Speciální proto, že jsou touto zpěvačkou totálně posedlý, no jen se podívejte na ty obrázky! Tady třeba Amelle nahradila cleou skupinu Girls Aloud :)Frenchie:
NOVEJ LAYOUT :)
Tentokrát jsem zvolila na layout Ex-sugababe Mutyu. Tenhle web je pořád i o ní, i když už neni Sugababe. Snad se vám líbí..mám ho v počítači už od srpna a jen jsem čekala na tu správnou chvíli, tak snad nastala teď :) Vaše Frenchie

SUGABABES DOSTALY CENU ZA BEST FEMALE ACT OF THE CENTURY!
Sugababes získaly cenu za Nejlepší ženské umělkyně století. Od jejich debutového alba z roku 2000 v čele se singlem "Overload" si připsaly dalších 16 hitů. Víc než jakékoliv jiné umělkyně tohoto století. V roce 2002 zabodovaly se singlem "Freak Like Me" a staly se tak nejmladší dívčí skupinou, která se dostala na vrchol hitparády. Také si mohou připsat tři hity číslo jedna. V roce 2005 to byl "Push The Button." Na fotky z této akce se můžete podívat TADY.


NEWS:Rezinka, Frenchie
POSTED BY:Rezinka, Frenchie
 
čtvrtek 5.října 2006
VIDEO EASY!!!
Tak dneska je ten den, kdy se na internetu objevilo očekávané video k nejnovějšímu singlu "Easy". Díky webu http://www.ukbritney.net/sugababes/ se na něj můžete podívat TADY!. Tak do toho. Musim říct, že je to něco o dost jinýho a řekla bych dooost dobrý :)!


STÁHNĚTE SI ´EASY´
Tohle video se fakt moc povedlo! Pokud se ho nemůžete nabažit a chtěli byste si ho přidat do své sbírky, tak není nic jednodušího, než kliknout SEM :)
NEWS: Frenchie, Rezinka
POSTED BY: Frenchie, Rezinka