NĚCO NA VÍKEND
Podívejte se na nejnovější rozhovor se Sugababes ze show ´Something for the Weekend´.


1. prosince SUGABABES BOJUJÍ PROTI RAKOVINĚ
Sugababes opět podporují skvělou kampaň - tentokrát se staly tváří boje proti rakovině děložního krčku! Holky ve spolupráci s anglickou charitativní organizaci Jo's Trust rozběhly kampaň, jejíž cílem má být poinformování všech žen, jak se chránit a snížit tak možnost onemocnění rakovinou děložního krčku. Symbolem pro tuto kampaň je fialový šátek.

Všechny další důležité informace najdete na oficiálních stránkách. Podívejte se také na kratičké video ze zákulisí focení.


30.listopadu NOVÉ SUGA-PÍSNĚ
Holky mají plné ruce práce s propagací svého nejnovějšího singlu. Ale i tak zvládají natáčet i nové písně - tou nejnovější potvrzenou písní je Crash and Burn.
Také se objevily spekulace, že další z suga-songů bude i skladba Winner, jejíž demo si můžete poslechnou níže.


GET SEXY NAŽIVO S JADE
Vychutnejte si opravdu skvělé vystoupení Get Sexy v Sheffield Aréně v show 1Xtra, Jade opravdu nemůžete přeslechnout :)

"Get Sexy" @ BBC 1 Xtra (28.11.2009)


T4 STARS OF 2009
Sugababes vystoupily se svým nejnovějším singlem About a Girl na show T4 Stars of 2009.

VIDEO SI STAHNĚTE ZDE

23.listopadu UKÁZKA NOVÉ PÍSNĚ S KEISHOU
Keisha se objeví na nejnovějším albu All Or Nothing od Jay-Seana. A zní to opravdu skvěle!

STÁHNĚTE SI VIDEA
GET SEXY (LIVE CHILDREN IN NEED 2009)
ABOUT A GIRL (LIVE CHILDREN IN NEED 2009)
NO MORE YOU (LIVE Movida Xclusiv, 8.9.09)
HOLE IN THE HEAD (LIVE POP 2003)

CHILDREN IN NEED II
Podívejte se také na rozhovor, co holky poskytly, a také na jedno skvělé vystoupení Amelle a Tinchyho, kdy to vypadalo, že Amelle snad ani nedorazí :)21.listopadu CHILDREN IN NEED
Včera se konala každoroční charitativní akce nazvaná ´Children in Need´ a my máme konečně možnost poslechnout si ´Get Sexy´ s Jade!FORTH AWARDS V EDINBURHU
Fanoušci Sugababe byli velice příjemně převapeni, když se holky objevily na podiu na Forth Awards v Edinburghu. Bylo to jejich úplně první vystoupení před diváky v nové sestavě Jade. Jak samy přiznaly, cítily tlak, že musí už vystoupit. Heidi řekla: "Bylo to opravdu skvělé. Naše první vystoupení s Jade, takže jsme byly nervozní, ale dav byl tak milý, povedlo se nám to. I když jsme měly trochu problém s našim oblečením, aby nám nevyjelo až moc nahoru. "

Holky také poděkovaly všem skotských fanouškům, že při nich stály ve zlých časech. Amelle dodala: "Náš poslední singl si vedl dobře, což je velký úspěch, vzhledem k tomu všemu, takže díky."
Skupina obdržela cenu za Nejlepší skupinu a přiznaly, že jsou tím velice překvapeny. Amelle řekla: "Upřímně, tohle jsme nečekaly, byl to šok - milý šok"

V poslední době se ve světe Sugababes udála zásadní změny, holky však potvrdily, že jsou šťastný t toho jak se situace vyvrbila. Heidi: "Jsme teď na dobrém místě. Tahle skupina funguje už několik let, lidi se mění a dělají odlišné věci. To je to, co se stane v práci. Lidi se změní, vyrostou a vyrovnají se se situací. Většina skupin má životnost od tří d pěti let, ale my jsme tu už desátým, to je proč tohle poznváte"

Nová ´babe Jade sama přiznala že dobře do skupiny zapadla. "Mám teď pocit jako by mi přibyly dvě velké sestry."

Sugababes nahrály speciální verzi vánočn písně ´Santa Baby´, a dokonce tuto píseň dodělaly v Edinburghu, na pokoji v hotelu. Heidi: "Nehodláme tento cover vydat jako singl, poskytneme jí rádio stanicích, Je to jen pro lidi, pro poslech během Vánoc. Je to taková soulová verze. A na jaře, v březnu vyjde naše nové album."
"Vždycky jsme si tak trochu hrály s našimi hlasy.Připravovaly jsme se na tuhle show, a náš zvukař se zapojil a přidali jsme více vokálů do naší verze ´Santa Baby´ přímo v hotelu Balmoral Takže to bylo dokončeno ve Skotsku."

15.listopadu ´BABES SE ROZTANČILY
Ve čtvrtek vystoupily Sugababes v show Good Morning TV a zazpívaly svůj nejnovější singl ´Abou A Girl´. A po dlouhé době opět při vystoupení tančily! Chtece-li vidět jak, podívejte se na video níže.

Video stahujte ZDE

A podívejte se také na rozhovor, kde Heidi vysvětluje, proč nové album bude až na jaře.


11.listopadu VIDEA Z LIVE LOUNGE10.listopadu WINDOWS 7
Sugababes propagují nové Windows 7!

Více o novém systému, o holkách a také o chystaném ´Capital Jingle Bell Ball’ najdete ZDE

RADIO 1 - LIVE LOUNGE
Sugababes vystoupily opět v Live Lounge na Radiu 1 a zazpívaly opravdu úžasně dvě skladby - akusticky "About A Girl" a pak také cover "Rabbit Heart", původně od Florence And The Machine. Dokonalé!


Fotky z rádia najdete v GALERII

8.listopadu WEAR MY KISS S JADE!
Jak se vám líbí budoucí singl s Jade?


6.listopadu MUTYA A PETER ANDRE
Na Born Free's Wild & Live charity show vystoupí Peter Andre společně s Mutyou! Společně zazpívají duet a zároveň i nejnovější singl Petera "Unconditional". Celá show se odehraje 14. listopadu v Albert Hall v Londýně.
Abyste věděli jak to bude asi zní, doporučuju youtube níže =)


OPĚT NOVÉ DATUM PRO VYDÁNÍ ALBA
Opět tu máme nové datum pro vydání alba "Sweet 7" - tentokrát 8. března. No snad to nebude příště duben :)

NOVÉ SUGABABES
Vypadá to, že původní ´Babes se dají dohromady, ale bez Keishi. Tu by dle všeho měla nahradit Rachel Adedeji. Alespoň jí měla Mutya kontaktovat.

Co vy na to?

5.litopadu MUTYA PŘEZPÍVÁ THE ROLLING STONE
Chcete aspoň trochu tušit jak bude znít cover-album od Mut? Pak se jistě podívejte jak ve studiu zpívá svoji verzi "Anybody seen my baby"


ZMĚNA VYDÁNÍ ALBA I TŘETÍHO SINGLU
Nové album Sugababes vyjde už 15. února a třetí singl "Wear My Kiss" bude vydán již prvního února.
No o týden dříve, jen škoda že ne o pár měsíců dříve....

MUTYA, SIOBHAN A KEISHA SPOLU??!
Jak jsem již informovala, spekuluje se o obnovení spolupráce originálních Sugababes. Manažer Mutye přiznal, že se něco ohledně toho opravdu děje a dokonce i manažer Siobhan nic nepopírá. No uvidíme, co se tedy plánuje :)

MILLIONAIRE FAIR
Mutya v novém účesu mluví o svém největším pokladu a také odpovídá na dotaz zda jí chybí Sugababes!


SOUTĚŽTE O SUGA - IPOD
Rádi mixujee hudbu? A chcete za to odměnu? Pak se jistě zapojte do soutěže, zremixujte originálně píseň "About A Girl" a nový ipod může být váš! Více ZDE


3.litopadu AMELLE JE ZPÁTKY
Amelle už je zpět ze soukromé kliniky v Německu. Po bouřlivém odchodu Keishi ze skupiny, byla tato zpěvačka terčem nenávistných dopisů. Doktoři u ní konstatovali nervové zhroucení a možnost neberpečí vůči vlatní osobě. Po 20-ti denní kůře, kdy každý den měla posezen s psychology specializující se na speciální případy týrání, společných terapií, sportovních aktivit, se Amelle cítí skvěle a jak sama říká: “...připravena jet domů”.

KEISHA VE STUDIU
Keisha na svém twitteru uveřejnila zprávy, že má již napsáno několik nových písniček. A také prozradila, že se moc těší na rok 2010 - že bysme se dočkali jejího debutu jako solové zpěvačky?? Keisha také v tisku prohlásila, že se již dostala ze šoku vyhození ze Sugababes a že holkám přeje jen to nejlepší - “Probrečela jsem mnoho slz, teď se učím usmívat.


ČLÁNEK: SIOBHAN, MUTYA A KEISHA OPĚT SPOLU?
Původní členky Sugababes se opravdu spojí v jendu skupinu. Dle dostupných informací Keisha Buchanan, Mutya Buena a Siobhan Donaghy měly druhé setkání s potenciálním producentem z Warner Music a bylo jim nabídnuta jak smlouva pro skupinu, tak i pro solovou tvorbu. Toto je jistě skvělá zpráva pro holky, ale jak se asi budou jmenovat?

ZDROJ
WARNER MUSIC VŠAK VÝŠE UVEDENÉ ODMÍTÁ, ŽE NETUŠÍ O JAKÉKOLIV SPOLUPRÁCI S EX-BABE, DOSLOVA:“Neviděli jsme je tu a ani neslyšeli o něčem podobném.”
Kde je pravda?

JE TO OFICIÁLNÍ
Už i na oficiálních stránkách Sugababes se objevilo krátké sdělení, že vydání alba bude opravdu přesunuto až na 22. února 2010.

ARCHIV