22. listopadu MUTYA A TAHLIA VE WONDERLANDU
v pátek večer vyrazila Mutya s Tah do Winter Wonderlandu. Obě vypadaly nádherně a fotografové se jen předháněli.Video najdete ZDE.

22. listopadu MUTYA MÁ NOVÉ TETOVÁNÍ
Před nedávnem vystoupila Mutya v show Celebrity Ding Dong, kde byla součástí dámského týmu spolu s Shaznay Lewis z All Saints a Jenny Frost z Atomic Kitten. A právě zde ukázala Mutya své nové tetování na ruce. No není to tak dávno co říkala, že Princess na rameni je to poslední tetování =) Jak se vám líbí??

Pokud ještě nemáte záznam dané show, tak stahujte ZDE. Děkujeme Kalovi.

21. listopadu VIDEOKLIP NO CAN DO
Konečně jsme se dočkali videoklipu k druhému singlu No Can Do. A opět jde o naprosto originální videoklip, který Sugababes ještě nedělaly.
Jak se vám líbí??

Singl No Can DO vyjde 22.prosince a již nyní je možné na ebay si koupit promo album.

CHILDREN IN NEED
Sugababes se i letos 14. listopadu zúčastnily charitativní akce Children in need. Loni zde vystoupily s mega hitem About You Now a nyní přispěly skvělou písničkou Girls. A dalším milým překvapením bylo vystoupení Keishi s Jamesem Morrissonem. Společně zazpívali píseň Broken Strings, kde v originálem s Jamesem zpívá Nelly Furtado. Ale Nelly byla zaneprázdněná v Kanadě a jak sám řekl James, Keisha se mu vždycky moc líbila a chtěl si s ní zazpívat =)
GIRLS

Stáhněte si toto vystoupení jako VIDEO.


BROKEN WINGS

Stáhněte si toto vystoupení jako VIDEO a nebo jako AUDIO.

SCANY V GALERII
Podívejte se také do GALERIE, kam jsem přidala pár scanů s časopisu =)

NEVYDANÁ PÍSEŇ "GAME"
Díky Kalovi se na netu objevila nevydaná píseň nejspíše z období alba Angels with dirty faces. Jmenuje se GAME a zní opravduhodně dobře. CO vy naní??

Stáhněte si jí ZDE.

ARCHIV