30. května MUTYA V T-MUSIC CHART
Mutya se s písní B Boy Baby z novinky vyhoupla až na krásné 14. místo. Podpořte jí co nejvíce svými hlasy buď přes sms a nebo přes net. Více na stránkách T-MUSIC CHART.

DENIAL (FLASHLIGHT EXTENDED MIX)
Ve FORU si nyní můžete stáhnout nový remix singlu Denial, jeho intro je opravdu zajímavé =)

26. května SUGABABES V NĚMECKU
Sugababes v sobotu vystoupily v Neměcku na Grand Prix Party. Zazpívaly Denial, suga-reklamní song ke své kolekci bot u německé firmy Deichmann. Video si můžete stáhnout ve výborné kvalitě veFORU.

NOVĚ ODHALENÉ FOTKY SIOBHAN
Objevila se staro-nové fotky Siobhan, děkuji Neje za objevení ;)

HLASUJTE PRO MUTYU!
Podpořte Mutya a její singl B Boy Baby, který byla nasazen jako novinka v T-MUSIC chart. Hlasovat můžete jen do středy do 12:00, tak pospíchejte a hlasujte, textujte!

23. května PROMO FOTKY DEICHMANN
Na oficiálních stránkách Deichmann můžete narazit i na tyto překrásný obrázky.

NOVÝ LAYOUT

No jistě jste postřehli změnu layoutu :) Za tento opět vděčím MUMMY. Moc děkuji a doufám, že se Vám bude líbit aspoň tak jako ty předešlé =)

22. května SIOBHAN NAŽIVO
Podívejte se na nádherné akustické vystoupení Siobhan.

Siobhan zazpívala také SO YOU SAY

TEREZA KERNDLOVÁ - ZHAŠÍŠ
Na prvním albu Terezy Kerndlové Orchidej najdete také její cover velkého hitu Sugababes Run for Cover a to pod názvem ZHÁŠÍŠ. Tento její cover si můžete poslechnout či stáhnout ZDE a ten text berte s velkou rezervou, na Sugababes holt prostě nemá ;)

21. května VŠECHNO NEJLEPŠÍ MUTYA!
Dneska slaví Mutya své 23. narozeniny. Všechno nejlepší!!!

NOVÉ ŽIVÁ VIDEA SUGABABES
Do FORA jsem uploadla některé z novějších vystoupení či poskytnutých rozhovorů Sugababes.
About You Now (NRJ Music Awards 26.01.08)
About You Now (Hit Machine 22.03.08)
The Hot Desk Interview (ITV Mobile prosinec 07)
The Legends Ball Interview - Keisha a Heidi (8.5.08)
RR (Laureus World Sport Awards 2007)

15. května FOTKY Z PREMIÉRY FILMU SEX AND THE CITY
Do GALERIE jsem nahrála další fotky z premiéry filmu Sex and the city.

VIRGINMEDIA INTERVIEW
Podívejte se na starší rozhovor (před vydáním singlu Denial), kde Sugababes odpovídají na dotazy fanoušků.

SIOBHAN PRACUJE NA SVÉM TŘETÍM ALBUY
Vsechny 'Babes pracují an nových deskách, ale jak známe Sobhán, její album uslyšíme nejdříve za dva roky, ale to jistě bude stát za to! Pro zatím se podívejte na její fotky a podpisy =)

NOVÝ LETÁK OD DEICHMANNA
Zkontrolujte svoje schránky či krabice na letáky, protože se objevil nový propagační leták s novou fotkou Sugababes. Prozatím zde mám jen tuto nepříliš kvalitní fotku, ale později do galerie dodám výborný scan. Podívejte se také na další fotky z natáčení reklamy pro Deichmanna.

12. května PREMIÉRA FILMU SEX AND THE CITY
Holky se dneska objevily na premiéře filmu SEX VE MĚSTĚ.


NOVÉ ALBUM AŽ V ROCE 2009
Nového alba Sugababes se dočkáme až příští rok. Keisha to oficiálně potvrdila se slovy, že sice chystaly album již na tento rok, avšak nechtějí nic uspěchat a proto vydání v pořadí již sedmého alba přesunuly na rok 2009. Keisha sama vyzdvihuje, že hlavní důvod je sepsání kvalitních textů, které budou jejich a nezakoupené od jiných lidí. "We were supposed to release an album this year and we decided against it. With each album we feel we've produced a better one when we have been given time to write about stuff, and we have been through so much this year alone.I think sometimes people forget we do write our own material. Even when we have a co-writer."

AMELLE VYRAZILA NA DOVOLENOU DO DUBAJE
Podívejte se na krátký rozhovor s Amelle o její dovolené v Dubaji.


HEIDI A KEISHA NA BÁLE

Zatímco si Amelle užívala na dovolené v Dubaji, Heidi a Keisha vyrazily 8. května na charitativní akci Caudwell Children's Legends Ball. Obě vypadaly vysloveně nádherně. Fotky najdete v GALERII a více o bálu najdete ve FORU.

6. května ZMĚNA OHLEDNĚ FORA

Od zítřka nastane menší změna týkající se fora. Vy, kteří sem chodíte již nějaký ten pátek (a že jich už bylo =) tak si jistě vybavujete stěhování fora na jinou adresu, ale tentokrát se obě fora slučují v jedno, takže si nyní můžete užívat skvelého (a v Čechách jedinečného) fora věnovaného Sugababes, Mutye i Siobhán. Všem novým, kteří se budou muset zaregistrovat se omlouvám za toto obtěžování, ale opravdu to bude stát za to! Tolik novinek, drbů a medií jinde nenajdete ;)
ODKAZ NA NOVÉ FORUM

SUGABABES ZAZPÍVAJÍ NELSONOVI MANDELLOVI

Sugababes spolu s dalšími hvězdami jako je Amy Winehouse, Jamelia či Leona Lewis zazpívají 27. července Nelsonovi Mandellovi. Více se dočtete ZDE.

5. května DALŠÍ SINGL Z ALBA CHANGE NEBUDE

sugababes již nevydají čtvrtý singl z jejich aktuálního alba Change. Keisha se svěřila fanouškovi Robertovi (SUGATIME), že by moc rády vydaly jako singl skladbu My Love Is Pink, ale místo toho se budou soustředit na psaní textů na nové album. Zdá se, že nového alba bychom se mohly dočkat ještě tento rok!

NOVÉ FOTKY

Do galerie jsme nahrála mnoho nových obrázků Sugababes. Některé fotky jsou ještě z končícího CHANGE TURNÉ a ty další jsou z vystoupení SUGABABES NA LODI na Temži, tak se mrkněte.

DENIAL V T-MUSIC CHART!

Sugababes spadly s písní Denial z osmého místa na desáté. Nezapomeňte tedy hlasovat denně pro holky v T-MUSIC ať postoupí a umístí se na vyšší příčce!=)

ARCHIV