28. června ALBUM HOTOVO, SINGL NABIDNUT RADIÍM
Konečně je to tu, - album jejiž hotovo, singl byl již nabídnut rádiím, takže do pár týdnů ho jistě odvysílají a máme tu novou Suga-éru =)
Keisha: "Our new single was taken to radio and they LOVE it :-) It will be on radio in WEEKS!!!!! so excited x
Its different to what we have done in the past, but it still sounds like a sugababes record... Loving it x
The album's DONE!!!! xx "


25. června NOVÉ ALBUM JE HOTOVÉ!!
Keisha:" Last day of recording today!!!!!!! Then album number 7 will be finished!!!! :-)" Super, sem s ním!

NEVER LEAVE YOU VIDEOKLIP
Jak se Vám líbí nejnovější videoklip s Amelle??? No nevypadá tam opravdu skvěle?? A taky si nestále zpíváte: "whow whow and I will never leave you"? =)


24. června A BUDE TO SINGL NA SINGLU!
"Heidi_range: Just at studio and this new song is making us wonder if it should be single 2 instead of the one we had planned?
We plan the singles when the album is finished, we should be finished tomorrow! x"

21. června UŽ NOVÉ VIDEO?!
Podívejte se co napsala Keisha na twitteru: "Hi guys!!!! Im off to the spa with friends & then on to the studio with the girls :-) We also have a fitting today for the new video! YAY X"

NEVER LEAVE YOU BBS Sound PERFORMANCE Amelle zazářila při prvním vystoupení s Tinchym Strydere a jejich společným hitem Never Leave You. Opravdu úžasná akustická verze. Jak se Vám líbí??

Oficiální video najdete ZDE. Že by budoucí number One?!


19. června DALŠÍ NOVINKY OD SUGABABES
We have the first single, which i think sounds AMAZING... its very different to what we have done in the past, which always works for us. I cant say what it sounds like lol Or who produced it lol... BUT i think we'll get some new fans from it which is always nice :-) The album it self was great to make because we met so many amazing people and producers & heard loads of gossip lol...(another secret).

Neyo has written songs, Stargate, Red One, Makeba who does alot with beyonce, James Fauntleroy who did Justin & Ciara's Love Sex & magic. So many amazing and talented people :-) And i can honestly say that they were all lovely and so nice to us :-). The album has no title yet but im loving your ideas :-) I think it will be the best album we've done in this line up for sure. We are all so excited and cant wait to hear your thoughts on it. Dates are not confirmed yet, but it wont be long :-) Infact, we are looking at video treatments for the first single already so it wont be long :-) Thanks for your support and questions xxx Spread the word!!! lol


BUĎTE SUGABABES BLÍŽ
Chcete se dozvědět co aktuálně Sugababes dělají, napsat jim či si popovídat, pak jistě navštivte web Twitter,kde najdete všechny ´babes.
Amelle
Heidi
Keisha
Také zde uvidíme čestvé fotky od holek - např. jak si Amelle užívá se svoji rodinou u bazénu :)MUTYA ZAZPÍVÁ V SOBOTU NA CHARITATIVNÍ AKCI
Mutya vystoupí tuto sobotu na charitativní akci nazvané Busking Cancer launch party na lodi v Londýně. Této akce se zúčastní také další slavné tváře, např. Sky Edwards z Morcheeba, Zarif, The Charlie rivers Band a nebo i Rod Stewart. Výtěžek z této akce bude věnován na podporu výzkumu rakoviny.

9. června MUTYA V SHOW BRITAIN´S GOT MORE TALENT
Mutya vystoupila naživo v show Britain´s got more talent. Zazpívala zde ukázky nejdříve svého prvního singlu "Real Girl" a poté tří coververz - Night Fever, Worried About Ray, More More More. Na závěr celé show zazpívala svůj budoucí singl a jistě i hit Falling. Díky Kalovi máme možnost užít si "Mutya-střih" celé show. Jak se Vám líbí vidět Mutyu zpět?


SIOBHAN ZAZÁŘÍ NA SINGLU STYFLING
Spojte dokonalý hlas Siobhan a dokonalou hudbu s produkcí Square1 a vyjde vám singl Styflinglling. Konečně opravdu vyjde a můžeme se na něj těšit již 29. června pod vydavatelstvím Flingdown Records.

Tracklisting 1. Main (Radio Edit)
2. Dominatorz Remix (Edit)
3. SQUARE1 & Calcuts Remix
4. Sam Young & Jack Black Remix
5. Loose Cannons Remix
Držme palce ať se této dokonalé písničce vede víc než dobře!OFICIÁLNÍ TWITTER SUGABABES SMAZÁN
Oficiální twitter Sugababes byl smazán. Keisha těsně před tím než smazala účet upozornila všechny fanoušky, že tak učiní. Prý tam stejně přispívala jen ona =) Ale taky stihla prozradit, že nového alba se dočkáme ještě letos a také, že první singl je dle její kamarádky hotový "FIRE" :) No už abychom to slyšeli, protože se jistě máme na co těšit!

2. června HOLKY UŽ VYBRALY NOVÝ SINGL!!!!
Dle informací z oficiálního TWITTERu Sugababes už vybraly první singl z nového alba, které vyjde ještě letos!
"WE HAVE FOUND OUR FIRST SINGLE!!!!!!! WE CANNOT WAIT TO SHARE IT WITH YOU ALL...OUR BEST YET WE THINK!!!! MORE DETAILS SOON :-)"
Už se taky nemůžete dočkat, co? =)

DON´T LET GO
Užijte si oěpt perfektní předvedení cover verze hitu "Don´t let go " s Amelle v novém sestřihu :)


ARCHIV