středa 27. června 2007

HLASUJTE PRO MUTYU

Podpořte Mutyu a její singl Real girl v českých hitparádách!

MUTYA V HITPARÁDE KISS HÁDY

MUTYA V HITPARÁDĚ NA OČKU - je mozné hlasovat kazdý den!!!!

 

SONG FOR MUTYA

Za měsíc vyjde singl Groove Armady Song 4 Mutya. Videoklip k tomuto singlu je jiz natočen a jeho premiéra je očekávaná kazdým dnem! Několik fotek z natáčení, můzete stále najít ve foru. Objevil se také nádherný promo cover singlu.

REAL GIRL V ZEBŘÍČKU

Singl Real Girl klesl na 13. místo v UK hitparádě. Album Real Girl zazilo propad z 10. místa aµ na 40. místo  :(

 

VYSLO ALBUM 'GHOSTS

Toto pondělí vyslo druhé dlouho očekávané album Siobhán Donaghy.  Opravdu doporučuju koupit si toto album, protoze je naprosto dokonalé! Scany bookletu si můzete prohlédnout ve foru.


1 "Don't Give It Up" 3.09
2 "So You Say" 4:19
3 "There Is A Place" 3:26
4 "Sometimes" 3:22
5 "12 Bar Acid Blues" 3:55
6 "Make It Right" 3:44
7 "Coming Up For Air" 4:13
8 "Goldfish" 4:09
9 "Medevac" 3:58
10 "Halcyon Days" 4:19
11 "Ghosts" 3:55

Na serveru iTunes je také moznost koupit si dva bonusové songy - Man on a mission a Re-offend. Nezoufejte, ze v České Republice, iTunes nefunguje. tyto bonusové songy lze získat ve foru, stačí se jen zaregistrovat a ozvat se =)

 

SIOBHAN V HITPARÁDÁCH

Druhý singl z alba Ghost nazvaný So You Say vy±lo 18. června a v hitparádě se usadil bohuµel na 76. místě  v UK a v Irsku dokonce az na 133. místě :( Vypadá to, ze Siobhán opravdu nemá stěstí na management. Byla slibovaná pořádná propagace Siobhán, jejích singlů a nového alba, ale zatím krom rádio turné a plakátu v metru nic :( Album Ghost se zatím v midweek drzí na #68, ale to jestě nic neznamená, oficiální umístění bude známo az v neděli.

 

SO YOU SAY / DON'T TAKE ME BACK

Dne 18. června vydala Siobhán svůj druhý singl SO YOU SAY. Byla moµnost koupit si dvě CD, kde na jedné byla nová skladba Don't take me back. Jedná se zatím, spolu s Those Anything, o nejlepsí b-song od Siobhan. Tu rozhodně musíte slyset! Pokud jste si zatím nekoupili zmiňovaný singl, jukněte do fora, pro dvě ukázky. Také tam máte sanci získat celou písničku ;)

 

DALSÍ NOVINKY

Kdo z vás pravidelně navstěvuje forum, je vzdy ihned informován o sebemensí zprávě, drbu rozhovoru či fotkách. Můzete se dočíst jak se Mutya a Heidi umístnily v soutězi o Nejkrásněj±í nohy 2007, co na sebe prozradila Siobhán v novém rozhovoru, stáhnout si zivá videa Siobhán v Tiscali Sessions, stáhnout si scany bookletu Real Girl a mnoho jiných věcí.

V galerii se nezapomeňte podívat na nové fotky holek, které se objevily =)

NEWS BY: Rezinka

 

 

 

 

pondělí 11. června 2007

SUGABABES VYSTOUPILY NA ISLE OF MAN'S PEEL BAY FESTIVAL

Nastěstí se uz dalsí vystoupení nerusí a tak si fanousci mohli uzít Sugababes 4. června na Isle of Man's Peel Bay Festivalu.


 

SIOBHAN O SVÉM ALBU 'GHOST'

Podívejte se, o čem jsou jednotlivé skladby na albu Ghost. Siobhan vám kazdou píseň přiblízí.

1.ČÁST (Don´t give it up, So you say, There´s a place)
2.ČÁST ( Sometimes, 12 Bar Acid Blues, Make It Right, Coming Up For Air)
 3.ČÁST (Goldfish, Medevac, Halcyon Days, Ghosts)
 

 

MUTYA V TOUCH MAGAZINU

V časopisu TOUCH se objevil velký článek o Mut.

 

MUTYA BODUJE V HITPARÁDÁCH

První singl Mut Real Girl  se v britské hitparádě uz druhý týden drzí na nádherném druhém místě, těsně za Rihannou a její Umbrella. Samotné album se po týdenním prodeji dostalo na 10. místo. Moc gratulujeme a jen tak dál a výs =)

 

SINGL 'SONG FOR MUTYA'

Groove Armada vydá jako svůj dalsí singl spolupráci s Mutyou - píseň Song for Mutya (Out of Control). Videoklip je jich natočen, několik fotek z jeho natáčení jsou k vidění ve foru. Singl oficiálně vyjde az 23. července, ale klip bude znám jistě jiz během několika dní.

NEWS BY: Rezinka

 

 

 

 

neděle 3. června 2007

SUGABABES RUSÍ KONCERTY

Sugababes zrusili jiz dalsí svůj koncert - tentokrát v Dánsku. Jde letos jiz o třetí zrusené vystoupení , tentokrát byla jako důvod uvedené "Unseen promotion obligations". Holky mají asi přílis práce s natáčením nového alba.  Více drbů o chystaném novém albu najdete ve foru. Zatím se spekuluje, ze by hlavní vokál měl patřit Amelle, no uvidíme =)

 

NOVÉ FOTKY NA MYSPACE KEISHI

Keisha se pochlubila novými fotkami na svém účtu MYSPACE. Jsou mezi nimi také fotky z nahrávacího studia. Více fotek najdete ve foru a nebo v galerii.

 

 

MUTYA: REAL GIRL (LIVE FRIDAY NIGHT PROJECT)

Mutya vystoupila 1. června v show Friday night project a zazpívala nazivo svůj prvni singl Real Girl. Vystoupení si můµete stáhnout ve foru.

  

 

MUTYA: NOVÉ TETOVÁNÍ

Mutya si před 14 dny nechala udělat nové tetování. Obrovskou růµi, kterou má po celé noze. Nechala si toto tetování udělat na počest své mamky Rose. Mutya má také na svém těle vytetované například i jméno své dcery Tahlia a nebo sestry Maya.

NEWS BY: Rezinka