30.srpna V FESTIVAL
Jade, Heidi a Amelle vystoupily na letošním V Festivalu. A i když tvrdily, že nebudou zpívat staré hity z alba One Touch, tak na V Festivalu zazpívaly Overload. Dalšími skladbami byly: Get Sexy, Hole In The Head. Bohužel existují nepříliš kvalitní záznamy:PLÁNY NA NOVÉ ALBUM
Zkráceně řečeno, holky chystají nové album již příští rok, ale zatím jen jezdí po festivalech a užívají si volna :)


20.července SUGABABES V PORTUGALSKU
Zatímco ´Babes natáčí nové písně, zastavily se v Portugalsku a zazpvaly tři svoje starší hity - Freak like me, Round Round, Hole in the Head.


27.července ROZHOVOR S KEISHOU
Podívejte se na rozhovor s odpočívající Keishou - nejen o "Fearless" ale také o chystném projektu, prý někteří fanoušči budou až šokovaní, no těšme se =)


16.července CAMDEN CRAWL: ROUNDHOUSE
Zavzpomínejme na první květen a vystoupení Sugababes.ORIGINÁLNÍ COVER SUGABABES
Písničky od Sugababes jste slyšeli v podání mnoho zpěváku a skupin, ale opravdu doporučuju letní originální cover hitu " Run For Cover".


02.července UKÁZKA SOLOVÉ PÍSNĚ KEISHI
Konečně o sobě dává Keisha vedět a tak si můžete poslechnout ukázku její písně "Fearless".


Keisha hodlá vydat své nové album ještě v tomto roce. Říká, že skupině Sugababes přeje jen to dobré a že ona má připraveno novinkové album plné nových zvuků, které bude opravdu nečekané. Dokonce několik skladeb si sama i produkuje. " Mnoho písní je opravdu osobních, jsou o tom jak jsem se sama našla jako svoji osobnost. Je to o síle a o přežití. Myslím si, že mnoho lidí to opravdu překvapí. Je opravdu skvělé, že mnoho lidí touží slyšet moje písně"

Za fanoušky mohu dodat, že jsem moc ráda, že ex-babe si dělá svoje písničky a nebojí se je ani produkovat.

´BABES NATÁČÍ OSMÉ ALBUM
Po totálním propadáku sedmého alba se Sugababes vrhly na natáčejní již osmého. Ale vzaly si menší ponaučení a už nehodlají nic uspěchat, obrátily se na své staré známe producenty, který by jim měli vrátil více urban-style. Momentálně se již napilno natáčí kytary a bicí pro nové skladby, holky snad zapracují na svých textech a nejdéle příští rok se máme na co těšit =)

ARCHIV