29. července SUGA - KARTÁČEK
Tvář Sugababes se nyní po trikách, botách objevila u dalšího výrobku každodenní potřeby a to na zubním kartáčku! Kartáček vám při čištění bude hrát dvou minutovou suga - skladbu a čím lépe budete čistit, tím bude hudba hlasitější :) Pro více informací či nákup klikněte SEM


28. července SUGABABES POD VEDENÍM TAIO CRUZE
Jedním z producentů nového alba Sugababes je i Taio Cruz. Tento Brit je také i spolu-autor velkého hitu Rihanny Umbrella a Your Game od Willa Younga. No dle těchto referencí se máme na co těšit :)
Hlavní producentskou hvězdou na novém albu bude Timbaland, no třeba ten jeho song uslyšíme už za pár dní =)

21. července T4 ON THE BEACH
Včera vystoupily Sugababes na akci T4 On The Beach. Zazpívaly Hole In The Head, Red Dress, Don´t Let Go, Push The Button a About You Now. Videa performancí HITH, RD a také i interview ve vysoké kvalitě si můžete díky fanouškovi Snoopovi stáhnout ZDE.
Video Hole in the Head najdete také na YOUTUBE.

20. července VINYLY
V galerii teď můžete najít pár obrázku vinylů, hlavně teda singlu Ugly, který se nejne po grafické stránce moc povedl :) tak si obrázky pěkně užijte =)

16. července HEIDI A DAVE NA SVATBĚ
Heidi a Dave byly na svatbě Matta Willise a Emmy Griffith. Podívejte se na scany z OK Magazine s poděkováním Nicole.


HUDEBNI DEBUT DALISAY
Mutya není jediná z holek Buenových, která se vydala na hudební dráhu. Nyní i mladší sestra Dalisay se objevila jako host na písničce rappera Aggra. Tato prvotina se jmenuje What´s your name a zní opravdu pohodově. Písničku si můžete stáhnout ZDE. Doufejme, že to bude pro Dalisay úspěch.


MERCEDES BENZ WORLD
Sugababes vystoupily v sobotu 12. července ve Weybridge na akci Mercedes Benz World. V tracklistu nechyběly takové pecky jako In the middle, Hole in the head, Push the button, Red dress a samozřejmě About you now. Podívejte se na nádherně zazpívané Too lost in you.


14. července KOLIK STOJÍ VYSTOUPENÍ SUGABABES
V britském tisku se dneska objevila zpráva, že za soukromé vystoupení si Sugababes účtují 314 000 Euro. Stejnou částku si účtuje třeba i Sting, naproti tomu Pussycat Dolls chtějí dvojnásobek.

NOVÝ IMAGE SUGABABES
Podívejte se na fotku z letiště Heathrow z 11.července. Heidi si nechala trochu přibarvit vlasy, takže nyní skoro odpovídají její původní barvě. Všechny ´Babes vypadají nádherně.

PÍSNĚ Z MUZIKÁLU RENT
Ve FORU si nyní můžete stáhnout balíček písniček z muzikálu Rent, kde máme možnost slyšet dokonalý hlas Siobhan. Některé sice nejsou moc kvalitní, ale rozhodně stojí za to!

JALB V PODÁNÍ FANOUŠKŮ
Konečně se objevil druhý mix fanoušků na karaoke písničku od Mut - tentokrát na písničku Just a little bit a pouze 6 dobrovolníků, což je škoda. Každopádně zajděte do FORA a stáhněte si tento fan-mix ;) doufejme, že příště bude větší účast =)

7. července SUMMER POPS 2008
Bylo to právě na Summer pops, kde Sugababes oznámily novinky ohledně chystaného první singlu z novýho alba. Během tohoto večera zazpívaly holky:
Hole In The Head,Round Round, In The Middle, Ugly, Too Lost In You, Freak Like Me, Don't Let Go, Denial, Change, Overload, Red Dress, My Love Is Pink, Push The Button, About You Now.
Podívejte se na tři videa z večera.
Intro, Hole in the head, Round Round

Don't let go

Too lost in you

4. července NOVÝ SINGL JIŽ NA KONCI LÉTA!
Sugababes včera 3. července na Summer Pops prozradily, že mají již hotový svůj nový singl,je natočený, je dle jejich slov "Amazing" a hlavně bude k slyšení již na konci léta!

1. července NAROZENINY NELSONA MANDELY
Dne 27. června vystoupily Sugababes na hudební oslavě narozenin Nelsona Mandely, zazpívaly 'Push the Button' a 'Abou You Now'(ne Amelle začínala na dvakrát, to se neseká youtube :)

Více o akci najdete ve FORU.
About you now

Push the button

1. července HEIDI A DAVE
Konečně jsem do galerie nahrála scany časopisu OK Magazine, kde jsou nádherné fotky Heidi a Dava. Děkuji moc Neje za nascenování.

ARCHIV