středa 25. července

NOVÝ SINGL SUGABABES!

Prvním singlem z nového alba Sugababes bude nejspís píseň Dangerous Liaisons. Tento singl vyjde jiz v září. Co vse se o singlu ví? Hlavní vokál bude patřit Keishe, avsak nepůjde o zádnou dalsí píseň ala Whatever makes you happy ale spíse něco na styl Push the button. Tyto informace zatím nebyly oficiálně potvrzené, ale pochází přímo od člověka z labelu Sugababes.
A co to je to liaisons??? "liaison is a(n often secret) relationship of romantic and sexual nature."  výslovnost [li'ezn]" =)

 

MNOHO NOVÝCH VIDEÍ

Ve foru máte nyní  sanci najít mnoho nových videí, tak se nezapomeňte podívat a postahovat ;) Celý koncert MTV Big Night Out 2003 a dále mnoho zivých vystoupení Mutye:

Song for Mutya (Album chart show)

Song for Mutya  (The saving planet earth concert)

Song for Mutya (iTunes festival)

Real Girl (iTunes festival)

Real Girl (T4 at the beach)

Just a little bit (T4 at the beach)

Just a little bit (iTunes festival)

Extra Venue Exclusive koncert (Just a Little Bit; Naive; My Song; Real Girl)

NEWS BY: Rezinka

 

 

úterý 24. července 2007

MUTYA: "JUST A LITTLE BIT BUDE SINGLEM"

Mutya oficiálně prohlásila, ze jejím dalsím singlem bude úzasná skladba Just a little bit. tento singl by měl vyjít 17. září a videoklip by měl být známý jiz za měsíc.

 

BIG NIGHT OUT 2003

Ve foru máte nyní ±anci stáhnout si celý koncert Big night out z roku 2003. Sugababes, je±tě s Mutyou, zde zazpívaly takové hity jako Shape, Stronger, Freak like me a také i Supernatural.

 

FOTKY, INTERVIEW

Nezapomeňtě si přečíst ve foru nejnověj±í interview - například 60 second s Mutyou, článek o Siobhan: "I'm proud of my time with the girls". Ve foru najdete také mnoho nových, nebo zatím neznámých, fotek - Mutya na T4 on the Beach party. Ty také postupně najdete i v GALERII - můzete vidět Heidi s hromadou dárku odcházet z Rádia 1, Sugababes jak přijíµdí do nahrávacího studia nebo třeba pár obrázků jak Siobhan nazivo vystupovala v Liveroom TV.

NEWS BY: Rezinka

 

pátek 13. července

LITTLE MISS JAKSON SE ROZPADLY

Na oficiálním myspace této skupiny se objevila pro fanousky velice smutná zpráva o rozpadu skupiny Little miss jakson, kde zpívala Samiya, sestra Amelle. :(

"LMJ fans, As you're probably well aware the LMJ site has been very quiet for the past few months. Unfortunately we have to announce that "Little Miss Jakson" have now split up! To all the fans who have given the girls great support and feedback over the last 6 months I can only apologies, but due to unavoidable circumstances their journey has come to an end. I hope you've enjoyed listening to the songs and keep doing so for a little while longer. The site won't be shut down straight away, but it will be in the coming months."

 

NOVÉ SUGA AVATARY

Zapomeňte na výmluvu: "Nemůzu se k přidat k vám do fora, jelikoz nemám zajímavý avatar" :) Moc děkuji Anne za vytvoření těchto dokonalých avatarů! A vy neváhejte, vyberte si tu svou a uz se na vás moc tesíme ve foru, protoze tam to opravdu zije! =)

 

KEISHA HOSTUJE V PÍSNI BIGZE

Dalsí písnička, kde můzete slyset (vedle rapera =) vokály Keishi - Bigz feat Keisha - Can't Bring Me Down.  Ukázka má pouze dvě minuty a najdete jí v přehrávači na MYSPACE Parabeats.

 

JUST A LITTLE BIT (MAJOR'S REMIX)

Na MYSPACE  Majora si můzete poslechnout remix písně Just a little bit.

NEWS BY: Rezinka

 

čtvrtek 12. července

SIOBHAN AKUSTICKY

Siobhan vystoupila v Liveroom TV a zazpívala nazivo akusticky 3 písně z jejího nového alba GHOSTS - There's a place, So you say, Comming up for air. Na celou show se můzete podívat i Vy, stačí kliknout na obrázek =)

 

 

REAL GIRL (TAH MAC REMIX)

Na oficiálním MYSPACE rappera Tah Maca si můzete poslechnout a také stáhnout jeho remix singlu Real Girl. Jde vidět, Tah Mac a Mutya spolu mají dobré vztahy, toto je jiz druhá společná píseň. Tou první zmiňovanou je Give back.

NEWS BY: Rezinka

 

 

 

úterý 10. července 2007

SCANY BOOKLETŮ

V galerii si můzete prohlédnout scany bookletů  nových alb ex-Sugababes

Siobhán Donaghy - Ghosts

 Mutya Buena - Real Girl.

    

MUTYA VYSTOUPILA NA ITUNES FESTIVALU

Mutya vystoupila v sobotu 7. července na iTunes festivalu. Fotky z vystoupení najdete v GALERII.

NEWS BY: Rezinka

 

pondělí 9. července 2007

DALSÍ SINGL MUT BUDE ...

Po nekonečných spekulacích a také informacích na brazilských stránkách, se povazovala skladba Just a little bit za druhý singl z alba Real Girl. ale není tomu tak. Druhým singlem Mutye se stane píseň se silným textem a to Strung Out ! Píseň bude zcela jinak zaranzovaná, takze se můzeme těsit na překvapení :)

 

NEW! MAGAZINE

V časopise NEW! se objevil článek o Mut.

 

 

SONG 4 MUTYA V HITPARÁDÁCH

Song 4 Mutya vstoupila do britské hitparády Official UK Singles Chart na místě #53, a to singl jestě nebyl oficiálně vydán.  Mimochodem singl Real Girl spadl na místo #30 a album se nedostalo mezi TOP 75.

 

 

TŘETÍM SINGLEM SIOBHAN BUDE...

Nejspíse MEDEVAC bude třetím singlem. Zatím tyto informace nejsou oficiálně potvrzeny, ani datum jestě není stanoveno, ale jiz v seznamech chystaných singlů Siobhán se svou dokonalou skladbou Medevac figuruje. Bohuzel po nepochopitelných neúspěsích prvních dvou singlů nebude vydavatelství Parlophone jistě investovat přílis finančních prostředků na stejně originální video jako např. So you say. No doufejme, ze to tak nebude a my se nejen dočkáme dalsího singlu ale také dalsího vynikající videoklipu!

Donaghy Siobhan Ghost

Podpořte Siobhán zakoupením jejího nového alba GHOSTS!  V České republice doporučuji k nákupu jakýkoliv internetový obchod (Audio3.cz / Vltava /...), protoze v normálních kamenných obchodech (Bontonland,..) není toto album k sehnání.

NEWS BY: Rezinka

 

 

 

neděle 8.července 2007

UNFORGIVABLE LUNCH PARTY

Sugababes se 2. července objevily na "Unforgivable" Launch Party Seana Johna. Fotky z akce jsou k vidění v GALERII.

 

HEIDI S DAVEM NA PÁRTY SIRA ELTONA JOHNA

Heidi s Davem vyrazili na párty sira Eltona Johna. Oba vypadali opravdu nádherné, fotky opět najdete v GALERII.

MUTYA SI ZLOMILA RUKU

Na jedné noční párty v Londýně to Mutya trochu přehnala s alkoholem, spadla a velice ne±tastně - zlomila si ruku.


 

ALTERNATIVNÍ VERZE VIDEOKLIPU 'SONG 4 MUTYA'

Na netu se objevila alternativní verze videoklipu k novinkovému singlu Groove Armady a Mutye - Song 4 Mutya.

 

 

SIOBHAN: AOL MUSIC LIVE! SUMMER COOLER

Ve FORU si můzete stáhnout úzasné vystoupení Siobhán v rámci akce  AOL Music Live! Summer cooler, která se konala  28. června 2007. Siobhan zazpívala Don't give it up, So you say a Comming up for air.

NEWS BY: Rezinka

 

 

úterý 3. července

VIDEOKLIP 'SONG FOR MUTYA'

 

NEWS BY: Rezinka