news


 
pondělí 31.července 2006
PRVNÍ OFICIÁLNÍ KALENDÁŘ SUGABABES 2007
Na severu Amazon se objevila možnost předobjednat si první oficiální kalendář Sugababes pro rok 2007. tento kalendář vyjde 1. září, tedy už za měsíc! Pro více informací klikněte SEM. Bohužel už nekolikrát v minulosti se stalo, že holky ohlásily vydání kalendáře, avšak nikdy se tak nestalo :( Tak držme palce ať to tentokrát vyjde!

LILY...POTENCIÁLNÍ ČLENKA SUGABABES?
Na oficiálním webu zpěvačky Lily Allen, se objevil krátky článek, kde se píše, že Lily byla nabídnuta možnost stát se jednou ze členek Sugababes. Článek je umístěn spolu s překladem v GALERII. A pokud si chcete poslechnout jaký hlas jsme mohli poslouchat, zde je jeji hit SMILE.

SIOBHAN: "NOVÝM SINGLEM BUDE DON´T GIVE IT UP!"
Konečně se objevily novinky a přímo od Siobhan: "Kvůli zpoždění při tvorbě grafického ztvárnění alba a prvního singlu, se vydání nové desky přesunulo až na leden 2007. To znamená, že singl by se v rádiích mohl objevit v říjnu. Moje nahrávací společnost Parlophone si myslí, že ideálním prvním singlem by byla písen DON´T GIVE IT UP, protože nejlíp vystihuje zvuk nového alba. To jsem sice nečekala, ale respektuji a plně důvěřuji jejich rozhodnutí. Ještě nějakou dobu tedy neuslyšíte žádnou novou hudbu, no uvidíme co se s tím dá udělat, ale je pro nás důležité, aby se celé album nedostalo předčasně na internet! :-) Já moc doufám, že se vám bude moc líbit. Omlouvám se tedy, ale všechno je teď tak nějak komplikovaný...trochu víc komplikovaný. Snažím se nepřipouštět si ty negativný věci ohledně vydání největších hitů Sugababes a jiných starých záležitostí. Vy, fanoušci, jste mě vždycky moc podporovali.
DĚKUJU MOC! S láskou Siobhan."
NEWS: Rezinka
POSTED BY: Rezinka
 pátek 28.července 2006
PLAY EXCEL DOCK ROCK
Sugababes vystoupili 25. července na této hudbení akci a zazpívaly výběr ze svých hitů: Freak Like Me, Round Round, It Ain't Easy, Too Lost In You, Ugly, Caught In A Moment, Shape/Stronger Medley, I Bet You Look Good On The Dancefloor, Overload, Red Dress, Push The Button, Gotta Be You, Obsession a Hole In The Head. Skoda, ze nezazpívaly svůj aktuální singl Follow me home. Pro fotky klikněte SEM

LANGELANDS FESTIVAL
A aby těch fotek nebylo málo, tak se ještě podívejte SEM, jak to holkám sluselo na dánském Langelands Festivalu, který se konal 26. července.
NEWS: Rezinka
POSTED BY: Rezinka,Frenchie
 čtvrtek 27.července 2006
VÍCE O ALBU GREATEST HITS
Album největších hitů se bude jmenovat "OVERLOADED: GREATEST HITS" a oficiálně by mělo vyjít 13. listopadu 2006. Toto datum je schválně stanovené blízko před Vánoci, aby se lépe prodávalo. TADY se dá album předobjednat. Amelle, Keisha, Mutya a Heidi už nazpívaly vokály k albu mezitím co jezdily po koncertech a začínají pracovat na svém pátém albu. Plánují také jet do USA, aby tam mohly pracovat s Dallasem Austinem na potenciálních singlech nového alba.
NEWS: Frenchie, Rezinka
POSTED BY: Frenchie
 pátek 21.7.2006
LAYOUT
Určitě vás hned na úvodní stránce uhodil do očí jiný desing webu. Dala jsem na vaše rady a udělala NEprofesionální layout pomocí programu Photoshop. Nalevo se objevil sloupeček, který obsahuje informace o webu, o Sugababes (nejočekávanější události) a taky SISTER SITE. Ještě jsem všude nepředělala pozadí všech stránek, aby byly bílé. Ještě chvilku budete muset vydržet - je to docela piplačka :)
Doufám, že se lay líbí a že už je "profesionálnější" Kdyžtak hoďte comment s názorem, budu ráda :) FRENCHIE

PREMIÉRA FILMU STORMBREAKER
Amelle se v pondělí 17.července 2006 objevila na UK premiéře filmu Stormbreaker. Přišla tam se svým přítelem a ve svých oblíbených botičkách :) Na fotky se můžete podívat V GALERII.

SVATBA CHERYL TWEEDY Z GIRLS ALOUD
Sugababes byly pozvané na svatbu své kamarádky a kolegyně Cheryl Tweedy ze skupiny Girls Aloud a Andyho Colea. Vyfotili je tam s nevěstou i ženichem. Na fotku se podívejte V GALERII.

NEWS: Frenchie, Rezinka
POSTED BY: Frenchie
 neděle 16.7.2006
Sugababes Live At Rochester Castle
Holky v pátek vystoupily v Rochesteru. Jeden z fanoušků dal na fórum seznam písniček, které holky zazpívaly.
Freak Like Me
Round Round
It Aint Easy
Stronger/Shape
Run For Cover
I Bet You Look Good On The Dancefloor
Too lost In You
Overload
Obsession
Ugly
Red Dress
Hole In The Head
Push The Button
Jestli si chcete stáhnout Push The Button, tak můžete TADY a Obsession TADY. Mně z Rapidshare stahovat nejde, tak jestli někomu z vás jo, tak vás prosím abyste to dali na www.yousendit.com a poslali mi to. Budu fakt vděčná :) díky
NEWS: Frenchie
POSTED BY: Frenchie
 


pátek 14.7.2006
DOWNLOAD - UGLY LIVE POPWORLD
Rezinka pro vás uploadovala Ugly z alba Taller In More Ways (ještě s Mutyou), který Sugababes zpívaly 10.prosince 2005 naživo v Popworldu. Bohužel ale bez Mutyy, protože byla nemocná. Takže její část zpívá Heidi - celkem zajímavé. Můžete se podívat a stahovat TADY

SIOBHAN - OVERRATED IN GLASGOW
Rezinka mi poslala video, kde zpívá Ex-sugababe Siobhan Donaghy naživo v Glasgow singl Overrated. Není to moc známé a ani to nebylo na youtube.com, tak jsem to tam uploadovala. Podívat se můžete TADY

1.ZAHRANIČNÍ FÓRUM MUTYY
Fanoušci Ex-sugababe Mutyy Bueny už jí vytvořili vlastní fórum. Najdete ho TADY
NEWS: Rezinka, Frenchie
POSTED BY: Frenchie
 


úterý 11.7.2006
PRAVDA O KEISHE?
Zvolila jsem stejnej nadpis, pod kterym jsem tyhle informace našla na anglickym fóru o Sugababes.
SLOVY SIOBHAN:
"Všechno, co řeknu, se pak hrozně zmedializuje, takže si musím dávat pozor, co řeknu. Keisha byla vlastně pořád zlá a agresivní osoba. Nebyla jsem to jen já, koho si dobírala, ale protože jsem byla hodně mladá, tak jsem to snášela špatně. I přesto jsem Sugababes opustila s nedotčenou důstojností a ve vědomí, že jsem nikdy nikomu nekřivdila. Důvod, proč cítím potřebu se nějak ospravedlnit, je ten, že teď dostávam hodně e-mailů, kde je zmíněn můj odchod. Že jsem odešla uprostřed rozhovoru na toaletu a už jsem se vůbec nikdy nevrátila. To je prostě hloupá věc, kterou si vymyslel jejich management, abych vypadala uboze. Ačkoliv to vypadá, že tomu hodně lidí věří a nemají mě kvůli tomu rádi. A když se na to podívám zpátky, přeju si, abych jim poslala ten záznam z rozhovoru.
Jestli je v překladu něco špatně, tak se omlouvam, ale tohle bylo napsaný nějakou těžkou angličtinou :D Takže to, že Siobhan opustila Sugababes při jednom rozhovoru tak, že se omluvila a šla na toaletu a už se vůbec nevrátila, nakonec není pravda...
Kdyžtak přímej odkaz na tuhle diskuzi na fóru (v angličtině) je TADY.
NEWS: Frenchie
POSTED BY: Frenchie
 


neděle 9.7.2006
DOWNLOAD NA SOMETIMES
Jestli si chcete stáhnout nejnovější song z myspace Ex-sugababe Siobhan Donaghy s názvem "Sometimes", klikněte SEM.
NEWS: Frenchie
POSTED BY: Frenchie
 


čtvrtek 6.7.2006
ČLÁNEK: SUGABABES NABÍRAJÍ NOVÝ SMĚR
Přeložila jsem pro vás nový článek který se objevil na zahraničním fóru o Siobhan Donaghy. Najdete ho TADY.Keisha na konci mluví o Siobhan, ne moc hezky.. no názor si udělejte sami.

PROČ ODEŠLA SIOBHAN OD SUGABABES?
Siobhan nějakému fanouškovi napsala, proč vlastně odešla od Sugababes. Ten to dal na fórum, a tak se to doneslo až k vám :)
Takže: "Vlastně hlavní důvod, proč jsem odešla od Sugababes byla Keisha. Jen to prostě nechci říkat veřejně, to je vše."
NEWS: Frenchie
POSTED BY: Frenchie
 


středa 5.7.2006
AKTUALIZACE V LINKS
Aktualizovala jsem sekci links a rozdělila jsem jí na části SUGABABES (KEISHA, HEIDI, AMELLE) A EX-SUGABABES (SIOBHAN, MUTYA). Tak se podívejte, jsou tam nové a zajímavé odkazy.
NEWS: Frenchie
POSTED BY: Frenchie
 


úterý 4.7.2006
MILUJU SIOBHAN!
Omluvte ten nadpis, nějak jsem se nechala unýst :) Ex-sugababe Siobhan Donaghy má totiž na myspace novej song s názvem SOMETIMES. Jak sama napsala, je to taková letní pohodovka - a moc hezká :)
Poslechnout si jí můžete NA JEJÍM MYSPACE.
Siobhan k tomu napsala:
"NEW TUNE
Hey kids, seen as the sun's beating down so hard I thought I'd put up a summer tune. It's called Sometimes. Enjoy. :)"
A PŘEKLAD:
NOVÁ PÍSEŇ
Ahoj děcka, když už je tady to sluníčko, tak jsem se rozhodla, že vám sem dám nějakou novou letní písničku. Jmenuje se Sometimes. Užijte si jí. :)
JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!

NOVEJ LETNÍ LAYOUT
Tak jsem pro vás vytvořila novej LETNÍ layout :) Snad se vám líbí, šla jsem tentokrát do světlejch barev, jak mi všichni kolem radili a myslim, že se to FAKT POVEDLO :) SICE S TIM BYLO DOCELA DOST PRÁCE, ALE STÁLO TO ZA TO :) MAM RADOST! SNAD SE LÍBÍ I VÁM!
NEWS: Frenchie
POSTED BY: Frenchie