15. ledna MUTYA V CELEBRITY BIG BROTHER
Jistě již to víte - Mutya se dostala do Celebrity Big Brother! Bohužel se jí povedlo dosta se i do vyřazovacího kola, kde je spolu s Tinou, Michelle a Ulrikou.

Bohužel Mut se v CBB asi moc nelíbí, dle všeho. I radostí zatleskala když se dostala mezi 4 na vyřazení. No více v článcích:
(13.1.2008)
The singer wants to go…

Mutya is feeling the Big Brother pressure today, and she’s been in the Diary Room venting. After a long talk, she came out and unloaded her woe onto Ulrika in the bedroom.
“I was just explaining to Big Brother a lot of the little things that are starting to bug me,” she began. “Cos there’s nothing to do. Little things like wanting a piece of chocolate.” Mutya looked really downcast.
“I said my blood is starting to boil, I’m starting to sweat over little things, you’ve given me too much time to think about my daughter so I’d rather just walk now and go home. It’s getting too much. I need something to think about.”
“What did they say to that?” asked a concerned Ulrika.
“They asked me if I wanted to sleep on it, and talk to them in the morning.”


No uvidíme jak vyřazování zítra dopadne. Dnešní úkol měla Mut společně s LaToyou zahrát na obrovské piáno nohama skladbu Chopsticks. A bylo to moc povedené, po podívejte se sami ZDE.

STÁHNĚTE SI VIDEA Z CELEBRITY BIG BROTHER
Fanoušky Mutye jistě nadchnou tyto videa, hlavně doporučuji profil =)
PROFIL
HOLE IN THE HEAD ve vile
Mutya a LaToya ve vile


06. ledna UŽ ŽÁDNÝ SINGL??!!!!
Bohužel to vypadá, že se dalšího singu z alba C&S už nedočkáme :( Island records zrušilo plány na vydání singlu Every heart broken a pozastavilo i natáčení videoklipu. Holky se nyní věnují tvorbě novým písní. Doufejme, že si poté povedou v hitparádách lépe, ale i tak musíme uznat, že album C&S je dobrým albem!

ARCHIV