28. února A JE TO SEDMÉ MÍSTO!
Nejnovější singl Sugababes Wear My Kiss se umístil na skvělém 7. místě v UK chart! To je opravdu dobré umístění a dokonce lepší než umístění v prvním týdnu singlu About A Girl. Gratulujeme a uvidíme jak si povede singl další týdny.


20 YEARS OF RMF FM RADIO
Sugababes vystoupily na oslavě dvaceti let RMF FM Rádia.
SUN BIZ SESSION
Sugababes uspořádali krátkou session, kde zazpívali About a Girl, Crash and Burn, Freak Like Me a cover Rabbit Heart. Všechny Mp3 si můžete stánout ZDE.
23. února WEAR MY KISS NA TŘETÍM MÍSTĚ
Jsou to jen dva dny, co vyšel singl Wear My Kiss a dle informací z předběžného žebříčku umístění je singl na neuvěřitelném třetím místě! To je velký úspěch, snad to vydrží do konce týdne. Oficiální umístění singlu se dozvíme na konci týdne. Jde vidět, že všem zní v hlavě " Da da da da.."


GOOD MORNING TV
Podívejte se na nejnovější vystoupení ZDE.

A ještě krátké interview


NEWS OF THE WORLD INTERVIEW
Užijte si další rozhovor Sugababes o novém singlu, zasnoubení Heidi a také o novém příteli Amelle.

Interview si můžete taky STÁHNOUT


KUPTE SI SWEET 7
Stále jste se nerozhodli, zda zakoupit a nebo nekoupit nové album Sugababes? Někteří se, po shlédnutí reklamy níže, možná rozhodnou pro =)
Reklamu si stáhněte ZDE.


DOČKÁME SE OBLEČENÍ ZNAČKY SUGABABES?
Sugababes se v pořadu GMTV přiznaly, že by moc rády založily vlastní značku oblečení.Jade Ewen, Heidi Range a Amelle Berrabah, které dorazily na show Jaspera Conrana - přiznaly, že jsou v první fázi jednání o založení vlastní značky oblečení.
Jade Ewen vysvětluje: "No, zatím jen vyjednáváme. Je to opravdu předčasné. Máme pár nabídek a jsme z toho opravdu nadšené, protože zbožňujeme oblečení. A víte, každá jsme úplně jiná - máme jiný styl, jiné podoby, všechno. Takže by si jistě vybrala každá fanynka, která poslouchá naši hudbu."

Heidi dodává, že navrhován oblečení by byla vysněná práce pro všechny tři ´Babes."Je to vyněné zaměstnání, ne? Jen aby nám někdo řekl ‘Navrhněte nějaké oblečení a my ho vyrobíme.’"
Jade řekla, že by holky chtěli také navrhovat design bot, zavtipkovala: "Možná bychom to mohli udělat s Jimmy Choo?"


VYDÁNÍ ALBA OPĚT PŘESUNUTO
Opět máme nový termín na vydání dlouho chystaného alba Sweet 7. Důvodem může být i jeho nedávné uniknutí na net. Každopádně nyní si v diáři zakroužkujte datum 15. března.


20. února SUGABABES PŘJÍŽDĚJÍ NA BRITS AWARD
Podívejte se na video, jak to vypadá, když Jade, Heidi a Amelle dorazí na Brits Awards 2010.


14. února OUTSIDE IN FESTIVAL
Podívejte se na další vystoupení s písní Wear My Kiss, tentokrát z Outside In Festivalu.

Video stahujte ZDE (credit Snoop).


12. února AKUSTICKÉ VYSTOUPENÍ
Sugababes se vrhly na propagaci nového alba v rádiích, kde zpívají akustické verze svých písní. Nyní máte možnost poslechnout si dvě skvěle zazpívané písně z vystoupení z Signal 1 Radia - About A Girl a Crash And Burn (že by tato balada byla chystaný singl?).STAHUJTE MP3 Crash And Burn
STAHUJTE MP3 About A Girl

STAHUJTE VIDEO Crash And Burn
STAHUJTE VIDEO About A Girl


INTERVIEA V RÁDIU
v pondělí 8. února vystoupily ´Babes rovnou ve dvou show na dvou rádiích. Stáhněte si jedenáctiminutové rozhovory
Real Radio Scotland
Clyde 1


FREAK LIKE ME S JADE
Chtěli byste slyšet temný hit Freak Like Me s Jade? Nyní máte tu možnost. Sugababes vystoupily na oslavě narozenin jednoho svého fanouška, který tu to možnost vyhrál v soutěži (šťastlivec =).
STAHUJTE FLM ZDE (credit Maria)
STAHUJTE AAG ZE STEJNÉ AKCE (credit Maria)


7. února FIGHT CERVICAL CANCER IN STYLE
Podívejte se na dvě vystoupení z charitativní akce - Wear My Kiss a Girls .Stáhněte si videa - Wear My Kiss; Girls; Rozhovor (credit Snoop)


5. února NOVÉ ALBUM UŽ UNIKLO NA NET
A už je to venku - a doslova. Někteří z vás již znají všechny písničky z chystaného alba Sweet 7. Ti, kteří ho ještě neslyšeli, jistě najdou skladby na youtube případně vygooglujou link na stánutí celého alba. Zatím se kritiky fanoušků schodují na pár bodech:
- nejnudnější písně jsou Give It To Me Now a Sweet & Amazing (Make It The Best)
- nejlepší z nových jsou She's A Mess a emotivní Little Miss Perfect (prý zní přesně jako to demo =)
Názory na přezpívané vokály ve Wait For You se liší, ale převládají negativní reakce na hlas Jade. Celkově na albu uslyšíte nejméně Heidi, což je možná škoda.

Tracklist finálního alba zní:
1. Get Sexy
2. Wear My Kiss
3. About A Girl
4. Wait For You
5. Thank You For The Heartbreak
6. Miss Everything [Featuring Sean Kingston]
7. She’s A Mess
8. Give It To Me Now
9. No More You
10. Sweet And Amazing
11. Little Miss Perfect
12. Crash And Burn

Dejte vědět, kdo už album slyšel, kdo rozhodně odolává anebo kdo se stejně jako já bojí pustit Wait For You či No More You, kde mi moc bude chybět Keisha.


2. února LIVE WEBCAST
Sugababes byly první, které vystoupily v Live webcast časopisu Company Magazine. Sugababes budou na přebalu chystného vydání, které vyjde příští měsíc. Nyní se můžete podívat na sedmi-minutový rozhovor s holkama.

Heidi má na sobě úchvatné šedivé od značky Black Halo - oficiální stránky této značky. Amelle má na sobě bílé zdobené šaty, po kterých dychtila Jade i Heidi :) Šaty byly navrhnuté Australankama Sarah Jane Clark a Heidi Middleton. Jsou známné pro své džínové vzhledy oblečení. Jejich nabidku najdete zde. Šaty Jade jsou z onlinového obchodu ASOS.

Video si můžete stáhnout ZDE.


NOVÝ LAYOUT
Je tu nový měsíc a s ním i nový layout z dílny Mummy. Doufám, že se vám tento layout líbí =)VÝSLEDEK ANKETY O NEJLEPŠÍ COVERY SINGLŮ
S jasnou převahou vyhrály přebaly singlů z období Sweet 7, možná to bude i tím, že nejsou tolik okoukané :) Na druhé příčce jsou přebaly siglů jako Ugly, Push The Button, Follow Me Home - tedy z alba Taller In More Ways. A třetici nejlepším uzavírá období alba Change. Hlasujte v nové anketě umístěné nalevo.
1. místo


2. místo


3. místo


STARŠÍ NOVINKY