31. prosince ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK
Mnoho úspěchu, zdraví a lásky po celou dobu roku 2010!


CO SE AMELLE LÍBILO NA TÉTO DEKÁDĚ
Objevili se neuvěřitelné talenty, jako jsou Arctic Monkeys, Lady GaGa, Katy Perry a Dizzee Rascal. Tihle umělci změnili tvář hudby.

Bylo to taky velice úspěšných 10 let pro film. Film Guye Ritchieho Podfu(c)k je jeden z mýc nejoblíbenějších. Guy je brilantní režisér.
Moje nejoblíbenější písnička této dekády je od skupiny Arctic Monkeys a to I Bet You Look Good On The Dancefloor, kterou Sugababes přezpívaly na NME Awards v roce 2006.
Také reality show bylo v televizích mnoho. I když to bylo hodně kritizováno, myslím že reality show je dobrá věc a otevírá to dveře těm, kteří by se jinak do televize nedostali.

Moje asi nejlepší vystoupení bylo společně s Jamesem Brownem v Roundhouse v Londýně. Bylo to nezapomenutelné vystoupení, které vlastně bylo jen měsíc před tím, než nás James opustil, v prosinci 2006.
Budoucnost pro zábavu je vzrušující. Avatar 3D je jen začátek. Režisér James Cameron měl tenhle nápad roky, ale nová technologie to až teď mohla uskutečnit. Jen si představte co příjde. Hudební videoklipy budou za chvíli mít rozměr 3D. To znamená, že již brzo budete mít Sugababes u vás doma.


BARBADOS PODRUHÉ
Holky řádily na pláži také druhý den.


SPŘÁTELENÁ STRÁNKA
Máte kromě Sugababes rádi také Sarah Connor? Pak jistě naštivte NOVĚ SPŘÁTELENOU STRÁNKU spřátelenou stránku o této německé zpěvačce.

29. prosince TĚŠTE SE NA NOVÝ VIDEOKLIP
Již v sobotu 9. ledna v 11:00 bude mít premiéru na televizním kanálu 4music nový videoklip k písni Wear My Kiss! A o třičtvrtě hodiny později znovu na kanálu Channel 4! Jak samy holky přiznaly, bude to futuristické, natáčely před zeleným plátnem a opět je to něco, co bychom od nich nečekali.N o máme se na co těšit!

´BABES NA BARBADOSU
Sugababes vyrazily do Barbadosu nejen za odpočinekm na pláži, ale také natočit několik nových skladeb na chystané album!


TOP 100 NEJHRANĚJŠÍCH PÍSNÍ ROKU 2009
Sugababes i přes všechny změny zažily velice povedený rok 2009. Umístily se rovnou třikrát v žebříčku Nejhranější 100 písní v roce 2009.
21. Sugababes – About You Now
35. Sugababes – Girls
82. Sugababes – Push the Button

V hitparádě Deset nejhranějších písní skupin se Sugababes umístily na skvělém 9. místě s hitem About You Now

MUTYA V NOVÉM SONGU
I přestože to nedávno vypadalo, že Mutya s hudbou skončí (viz její našla jsem na co bych se měla soustředit a myslím, že hudba to není), naštěstí tomu tak není! Můžete jí slyšet v předělávce hitu původně od Pitbulla - Calle Ocho. Nyní si tuto píseň vzal do parády NightShift a předělal jí pod názvem Can you persuade me? (Můžeš mě přesvědčit?). Shrnuto - toto je Nightshift, Mutya Buena, Megaman, DJ Ironik, Sisqo, Tanto Metro, Devonte, TQ, Steelo, a Juxci D.


VZKAZ OD KEISHI
"Hey!!!! Moje Vánoce byly skvělé. Užívala jsem si s rodinou a přáteli, bylo to prima. Také jsem zašla do university college nemocnice, abych naštívila nešťastné děti, které musely strávit prázdniny v nemocnici. Jsou tak statečné s milým usměvem!!! Tady je obrázek…"


26. prosince VESELÉ VÁNOČNÍ INTERVIEW


25. prosince SANTA BABY NAŽIVO


24. prosince ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE
A máme tu nejvánočnější den z celého roku, den kdy snad každý pod stromečkem nade pro sebe něco kouzelného a dlouho očekávaného. Ráda bych dneska poděkovala všem návštěvníkům tohoto webu, díky za velkou podporu, vae každodenní náštěva a vzkazy v shoutboxu mi dělají velkou radost. Ve s věte Sugababes se staly letos velké změny, odchodem Keishi ztratily Sugababes velkého ducha a svůj poznatelný zvuk. Ale Jade je skvělá zpěvačka, tak uvidíme jaké pecky na nás budou čekat na nejnovějším albu Sweet 7.
Pro všechny věrné návštěvníky, tu mám malinkatý VÁNOČNÍ DÁREK (kdyby byl nějaký problém,dejte vědět =) a všem přeji klidné a pohodové prožití vánočních svátků!
Rezinka

VÁNOČNÍ VZKAZ OD SUGABABES


NOVÉ SCANY V GALERII
Nezapomínejte sledovat nové fotografie a scany v galerii - například prosincové články o Sugababes z časopisů OK, NEW a NOW.


KEISHA VYHLÁŠENA JAKO BÍDÁK
Keisha se umísila na 5. místě v žebříčku Největší zlosyn roku 2009. Toto "ocenění" získala pravděpodobně hlavně s ohledem na její vyhazov ze skupiny.

23. prosince S ´BABES NA FOCENÍ
Pojďte se podívat, jak probíhá focení se Sugababes a co mají holky v módě nejraději.


20. prosince DIGITAL SPY ZPOVÍDAL SUGABABES
Naposledy když jsme zpovídali Sugababes, skupina se právě triumfálně vrátila z Ameriky s novým albem. Bohužel pár týdnů na to svět šokovala zpráva o nahrazení Keishi hvězdou z Eurivize Jade Ewen. Od té doby vydalo nové trio singl ‘About A Girl’, který se dostal do TOP 10, a rozhodly přetočit chystané album. Setkali jsme se s děvčaty na krátkém rozhovoru o posledních změnách a jaké mají plány na příští rok.

Nejdříve, jak jste se usadila ve skupině, Jade?
Jade: “Opravdu dobře, děkuji. Opravdu si to užívám a mám pocit, že tu budu navždy. Učím se všechny písničky a je milé bt součástí rozhovoru například o našem chystaném videu.”
Jak si myslíte, že se skupina vyrovná s tou vší publicitou z posledních týdnů?
Heidi: “Byla jsem potěšena vším tm zájmem, ale nemyslím si že všechno bylo dobré. Bylo napsáno taky pár bolestivých věcí o nás.”
Amelle: “Co je flustrující je fakt, že ne všechno je pravda. Jsou chvíle, kdy chcete lidem řící pravdu, co se skutečně stalo. Ale to nejde, musíme se koncentrovat na naši budoucnost.”

Jste potěšené, jak si vede ‘About A Girl’ v hitparádách?
Amelle: “Opravdu nadšené. Udělaly jsme jen jedno televizní vystoupení, nečekali jsme, že se náš singl dostane do TOP 10.”
Jade: “Nevědely jsme jak vezmou lii novou sestavu, takže když se to dostalo do TOP10, tak jsme byly jako ‘Wooohooo!”
Heidi: “Taky jsme cítily, že tato písnička byla tak nějak zastíněna vším co se dělo. Samozřejmě Amelle byla na dlouhou dobu pryč, takže jsme byly opravdu moc potěšeny jak se singlu vedlo.”

Kolik nových písní jste již natočily od té doby, co se Jade přidala ke skupině?
Amelle: “Od té doby jsme natočily dvě nové písně, které budou na albu.”
Jade: “Nemáme ještě finální počet písní, co budou na albu. Pokud jich natočíme ještě šest, dáme je na chystané album!”
Amelle: “Je opravdu skvělé mít Jade na palubě od začátku natáčení písně, ale my nezrušme žádnou z těch co již máme. Tohle album bude to nejdelší!”

Proč jste vybraly píseň ‘Wear My Kiss’ aby se stala dalším Vaším singlem?
Heidi: “Měla opravdu dobrou odezvu z rádi a i od našich fanoušků. A také vyjde okolo Valentýna, takže bude všude hodně polibků!”

Co můžeme očekávat od nového videoklipu?
Heidi: “Je to docela futuristické. Necceme prozrazovat až moc, ale natáčeli jsme před zeleným plátnem a pozadí bude teprve doplněno. Bylo to to nejjednoduší natáčení, protože jsem nemuseli měnit pozadí”
Amelle: “Je to tak rozdílné od našich ostatních videí. Není to to, co byste od nás očekávali!”

Jaké jsou šance sólových písní Jade ‘My Man’ a ‘Punching Out’ aby se dostaly na nové album Sugababes?
Jade: “Pokud se holkám budou líbit a pokud to vyjde, tak by se tak mohlo stát. Jsou tomu opravdu otevřené a ptaly se zda by mohly slyšet nějaké moje písně, ale moje sólové věci jsou odlišné od toho co děláme nyní. Byla bych potěšena, ale pokud se jim nebudou líbit, nevadí.”

Jakou pozici v hitparádě očekáváte pro své nové album?
Všechny: “Číslo jedna!”
Amelle: “Myslím, že tohle album by si mohlo vést skvěle. Je tam opravdu mnoho skvělých písní a jsme na ně opravdu pyšné.”
Heidi: “Také záleží v jaký ýden album vydáte. Jednou jsme byly proti Coldplay a já si pamatuju jak jsme přemýšlela, co si vydavatelství myslí? Víte, byly jsme potěšené, že jsme vystupovaly společně.”
Amelle: “Samozřejmě číslo jedna by bylo skvělé, ale nevypláčeme si oči, pokud to tak nebude. TOP 10 bude skvělé!”

Plánuje i váš americký label, Roc Nation, rozjed kampaň?
Heidi: “Plán je takový, album nejdříve ukážeme Evropě a pak hurá do Ameriky, držte nám palce. Label si storpocentně myslí, že tohle album bude v Americe úspěšné, ale ještě jsme se nedohodli na singlech a tak.”
Amelle: “No, momentálně se soustředíme na Evropu, ale rády bychom proraily i do Ameriky.”

Co si myslíte o zprávách, že původní ´Babes se znovu dají dohromady?
Heidi: “Bylo by to trochu divné, ale my se nyní soustředíme na sebe. Není to co by nás zajímalo, něco kvůli čemu bychom nemohli v noci spát.”

Na závěr, hodláte vydat cover ‘Santa Baby’. Proč zrovna tato píseň?
Amelle: “No, připravovaly jsme se na jendu show a začly to zpívat, jen tak ze srandy. Našemu vydavatelství se to zalíbilo a chtěli to nasadit do rádia. Právě jsme s tím vystoupily ve vánočním Top Of The Pops a reakce diváků byla opravdu skvělá.”


POSLECHNĚTE SI SANTA BABY
Již zítra (21.12.) vyjde nový singl Sugababes a to vánoční cover Santa Baby. Tuto skladbu předělalo již mnoho jiných popových hvězd jako Kylie, Shakira, Macy Gray, Madonna či Pussycat Dolls. A jak se Vám líbí verze od Sugababes?


11. prosince VZKAZ OD AMELLE
Ahoj všichni!!

Myslela jsem, že bych vám trochu sdělila o tom, co právě děláme. Posledních pár týdnů bylo opravdu nabitých. V úterý jsme natáčely TOTP Vánoční Speciál pro 24. a 25. prosince, takže bylo hodně srandy, Bylo tam také mnoho jiných skupin, jako JLS a Florence and the Machine, a měly jsme možnost si s nima popovídat, což bylo strašně fajn, protože většinou když vystupujeme v televizi nemáme šanci potka jiné zpěváky. Ale teď jsme měli několikrát šanci vidět se s Florence, Tinchy jsou viděla tak a tak trochu narazila i do Taio no a JLS vidíme taky skoro denně, až je to trochu rutinní!
Také jsme vystupovaly na Jingle Bell Ball o víkendu, což bylo vážně skvělé. Včera jsme měly celodenní focení pro stylovího magazínu o celebritách, to byla opravdu sranda - my opravdu zbožnujeme focení a všechno okolo.
Dneska odlítáme do Skotska, budeme natáčet video k novému singlu, na který jsme opravdu ale opravdu hodně natešené. A pak příští týden nás čeká vystoupení Rock With Laughter. A pak už konečně budou vánoce a my budeme mít Vánoční Sugababes párty! Už se nemůžu dočkat! Doufám, že už se všichni těšíte na skvělé Vánoce, stejně jako my!

Hodně lásky posílá, Amelle x


JINGLE BELL BALL
Sugababes vystoupily 5. prosince na slavném Jingle Bell Ball.

Vystoupení se jim opravdu povedlo a konečně jsme slyšeli Jade v starých suga-hitech; setlist byl: Freak Like Me, Push The Button, Get Sexy, About A Girl, About You Now a jako poslední píseň zazněl cover známe písně All I Want For Christmas Is You.Your the first source for Sugababes
3. prosince SANTA BABY VYJDE 21. PROSINCE
Sugababes vydají cover legendární vánoční písně ´Santa Baby´ jako digitání singl 21. prosince.

NĚCO NA VÍKEND
Podívejte se na nejnovější rozhovor se Sugababes ze show ´Something for the Weekend´.


1. prosince SUGABABES BOJUJÍ PROTI RAKOVINĚ
Sugababes opět podporují skvělou kampaň - tentokrát se staly tváří boje proti rakovině děložního krčku! Holky ve spolupráci s anglickou charitativní organizaci Jo's Trust rozběhly kampaň, jejíž cílem má být poinformování všech žen, jak se chránit a snížit tak možnost onemocnění rakovinou děložního krčku. Symbolem pro tuto kampaň je fialový šátek.

Všechny další důležité informace najdete na oficiálních stránkách. Podívejte se také na kratičké video ze zákulisí focení.

ARCHIV