31. srpna FOTKY Z NATÁČENÍ VIDEOKLIPU GIRLS
Nový videoklip Girls budem ít premiéru již příští sobotu večer na Channel 4. Ale už dneska můžete dostat představu jaký to asi bude z pár fotek. Sexy Sugababes =)


23. srpna NATÁČENÍ NOVÉ REKLAMY NA DEICHMANN!
Podívejte se, jak Sugababes natáčely v Barceloně novou reklamní znělku na boty firmy Deichmann. K překvapení fanoušků jako titulní píseň nepoužily svůj nejnovější singl Girls, ale kupodivu Good To Be Gone!

Fotky z natáčení najdete v GALERII.

13. srpna Jak se Vám líbí GIRLS!
Jakpak se vám líbí nový singl Sugababes, který vyjde 6. října??? Ještě jste ho neslyšeli?? Tak honem stahovat TU. A pokud máte rádi remixy, jistě oceníte skvělý Danny Dove & Steve Smart Remix

A ještě jedna dobrá zpráva na závěr - už 20. října se můžeme těšit na vydání šestého studiového alba Sugababes! =)

O VLASECH, SINGLU, ALBU....
Sugababes podepsaly smlouvu se značkou Wella na propagaci nové řady ShockWave. Nejen o tom, ale hlavně o novém singlu se dozvíte z následujícího videa.11. srpna VÍCE O NOVÉM SINGLU!
!!!nový singl se jmenuje GIRLS!!!!!!!

Jedno vteřinovou (škoda že ne delší) ukázku najdete ZDE. A nejlepší části textu písničky:
1. "Monroe's got nothing on me."
2. "Tonight we rule the world, beware cos here come the girls."
3. "With or without a man I feel complete."
4. "Stop speculating, I'm a regular girl."

Album by se na trhu mělo objevit již na konci října, tak se těšme :)

10. srpna SUGABABES V NOVÉ PÍSNIČCE!
Poslechněte si novou písničku Like a Star - spolupráci Sugababes s Taio Cruzem a Busta Rhymesem. Opravdu skvělý song a Amelle zní tak jinak, tak skvěle!

Tento hit si můžete stáhnout ZDE

1. srpna MUTYA I KEISHA NA ALBU DONA E
Jistě víte, že 25. sprna má vyjít album zpěváka říkající si Don E, kde bude také duet s Mutyou. Ale co možná ještě netušíte, že na stejném albu bude taky společná píseň Dona E s Keishou! Duet s Keishou se jmenuje Writing’s On The Wall a poslední písní na albu je The Time Is Now, kde uslyšíte Mutyu. Ukázky obou písní najdete na stránkách SUGA NET v NEWS, tak si užijte :)
A co jinak říkal Don E o holkách?? "I was involved with the Sugababes from the very beginning of the group, and produced a lot of their initial demos at my studio in Brixton, working with Ron-Tom from Metamorphosis, who put the three girls together. It’s great, now they’re all grown up and successful, that I got to work with Keisha and Mutya on my new project.”

UPOUTÁVKA KANÁLU 4MUSIC
Sugababes se spolu s dalšími bristkými hvězdami objevili v nové upovtávce televizního kanálu 4music. Opravdu moc povedený spot =)

ARCHIV