pátek 31. srpna

PROMO CD ABOUT YOU NOW

Objevilo se promo CD About you now. Jde vidět jaký font písma bude nejspíse pouzito i na samotné album a dalsí singl. Jak se vám líbí?

Sugababes jiz tuto sobotu mají vystoupit v ALBUM CHART SHOW ve 13:55. Nejen ze poskytnou rozhovor, ale proslýchá se, ze by měli i nazivo vystoupit....ze bysme se dočkali ABOUT YOU NOW live?? =)

NEWS BY: Rezinka

 

 

 

čtvrtek 30. srpna

NOVÉ FOTKY V GALERII

Dneska jsem přidala pár nových fotek. Můzete se podívat jak vypadala Siobhán při svém vystoupení v Popstarz a nebo na pár fotek ze zkou±ek nového muzikálu RENT, kde Siobhán hraje postavu Mimi.  Nezapomeňte ani na fotky Amelle a Keishi, jak přijízdí do KOKO.

14~33.jpg 16~34.jpg  rent2.jpg rent20.jpg  03~20.jpg 05~15.jpg

 

SUGABABES VYSTOUPÍ OPĚT V G-A-Y

Sugababes i letos vystoupí ve známém londýnském klubu G-A-Y a to 6. října. Jistě se můzeme těsit na mnoho nových písní nazivo! =)

 

 

středa 29. srpna

NOVÝ PŘEHRÁVAČ MP3

Jistě jste postřehli, ze kousek nad tímto je nový přehrávač, kde si můzete poslechnout nový singl Sugababes About you now, stačí dát jen play ;) Aspoň se vám budou lépe číst novinky =)

 

 

AMELLE STÁLE S FREDDIEM?

Amelle a Freddie byli spatřeni spolu o víkendu v klubu Funky Buddha v Londýně. Ze by spolu i přes ty vsechny aféry (Freddieho obvinění, ze znásilnil sestru Amelle) a drby (management dal Amelle na vybranou buď on a nebo Sugababes) stále chodili? Více obrázků najdete v GALERII.

Klikněte pro zobrazení původního obrázku

 

 

MNOHO NOVÝCH SPŘÁTELENÝCH STRÁNEK

Přibylo mnoho nových spřátelených stránek, tak si je projděte :)

NEWS BY: Rezinka

 

 

 

pondělí 27. srpna

FOTKY Z VIDEOKLIPU ABOUT YOU NOW

Konečně se objevily i první fotky z nového videoklipu. Sugababes vypadají dokonale.

 

NEWS BY: Rezinka

 

 

 

 

sobota 25. srpna

NATÁČENÍ VIDEOKLIPU ABOUT YOU NOW

Pohotový fanousek natočil Sugababes při natačení videoklipu k novému singlu About you now. Jestě ze existuje mobil =)

 

 

ANNI LENNOX, MADONNA, SUGABABES

Nejen tyto hvězdy, ale také i Fergie a Shakira se sesli při natáčení písně SING. Výtězek z tého písně poputuje na boj proti AIDS. Opět dasí charitativní účast Sugababes. Poslechněte si tuto píseň na youtube. Bohuzel moc prostoru tam Sugababes nemaji, maximalně zaslechněte Keishu kolem 2:10.

 

 

čtvrtek 23.srpna

VÍCE SPEKULACÍ O NOVÉM ALBU

Na serveru wikipedia se objevil i seznam potenciálních skladeb na novém albu Sugababes. Přestoze je tu toto album označeno jako Everything changes, není tento název oficiálně potvrzen. Jde jen o velice zajímavé spekulace =)

1. "About You Now"

2. "Denial"

3. "Change"

4. "Sucks For You"

5. "Dumb Blonde"

6. "Everything"

7. "Enemy"

8. "The Clock"

9. "Love Will Never Do (Without You)" (Janet Jackson cover)

10. "If You Don't"

11. "Keep Sane"

12. "Rocktown Babes"

Keisha prý prostřednictvím svého účtu na MySpace informovala, ze druhým siglem bude píseň Keep Sane a je to "crunk/rock/indie/electro tune". Heidi zpívá první sloku a jak sama Keisha psala: "it's really crunk like gotta b u. the chorus is hardcore rock. My verse is indie-inspired but the whole track sounds  very electronic...".

 

 

MUTYA NOMINOVANÁ NA MOBO AWARDS!

Mutya byla nominovaná na letosních MOBO AWARDS! A to v kategorii BEST UK NEWCOMER. Podpořte ji a dejte jí svůj hlas. Stačí hlasovat na této stránce.

 

 

O MUZIKÁLU RENT

Siobhán bude vystupovat ve slavném muzikálu RENT jako Mimi. Ve foru si můzete přečíst rozhovor o celém muzikálu. Nezapomeňte ani věnovat pozornost oficiálnímu MYSPACE MUZIKÁLU, kde se jistě jiz brzy objeví první hudební ochutnávka. Kliknutím na obrázek si můzete prohlídnout promo fotky umístěné v GALERII.

rent2nm3.jpg

 

NOVÉ SPŘÁTELENÉ STRÁNKY

Opět nám přibyly dvě spřátelé stránky. První je věnovaná grafice a druhá kouzelné Australance Natalii Imbruglii.

NEWS BY: Rezinka

 

 

 

pondělí 20. srpna

EVERYTHING CHANGES?

Vypadá to, ze název nového alba bude Everything changes. Zatím není nic oficiálně potvrzené, je to jen na 75 procent =)

 

SUGABABES V POLSKU

Jiz se objevili informace, kde se dají sehnat lístky na polský festival, kde by měli 21. září vystoupit i Sugababes. Vstupenky bude mozno zakoupit na serveru www.ticketonline.pl, cena je 100 złoty (na nase přiblizně krát 7). Sugababes vystoupí od půl osmé večer v hale Sportowa M. O. S. i R. jako předskokani jim budou polské hvězdy EWELINA FLINTA a RENI JUSIS.
 

 

MOZNÝ PŘEBAL SINGLU AYN

Na netu se objevil moµný oficiální cover singlu About you now.

 

 

NOVÉ VIDEA

Nezapomeňte navstívit forum, nebo» máte nyní jedinečnou sanci stáhnout si hromadu zivých vystoupení Sugababes (Hole in the head live, In the middle live, Easy live,...). Tyto performance najdete ZDE.

NEWS BY: Rezinka

 

 

čtvrtek 16. srpna

TEXT A PŘEKLAD 'ABOUT YOU NOW'

Dneska jsem do sekce MEDIA/TEXTY přidala uz i nový singl About you now. Máte tak sanci podívat se o čem tento hit je =)

 ABOUT YOU NOW
ABOUT YOU NOW PREKLAD

Tento text se týka rádio editu písničky. Na albu my se měla objevit delsí verze, popjustice psalo o tom, ze jsou rozsířené části Amelle a Keishi. No vlastně ukázku extended verze singlu máte moznost slyset na oficiálních stránkách Sugababes. Keisha navíc (oproti radio edit) zpívá:

 "There's a mountain between us

 but there's one thing I'm sure of

that I know how I feel about you!"

 

 

KUPTE SI ORIGINÁLNÍ CD SUGABABES

Jestě nez nám vyjde dlouho očekávané páté album Sugababes, máte sanci koupit si některý "starsí "originální album či singl. A nemusíte ani pátrat po různých obchodech. Stačí kliknout na layout vlevo dole a budete rovnou přesměrováni na server AUDIO3.NET, kde mají velký výběr nejen CD od SUGABABES, ale také i MUTYE anebo SIOBHAN.
NEWS BY: Rezinka

 

 

úterý 14. srpna

ABOUT YOU NOW!

Konečně byla rádio premiéra nového singlu. Je to hodně zajímavý a chytlavý song a jistě si povede mnohem lépe nez Easy. Ve foru najdete mp3, HQ verzi dodám jestě dneska =)

 

 

ZNÁMY DVA NÁZVY NOVÝCH PÍSNÍ NA ALBU

Jsou jimi písničky Denial a Change, alespon ze zdrojů fanouska Sugataste. Více o albu - jaký je a co tam je - najdete v novém FORU.

Z jistých důvodů jsem se rozhodla zalozit nové forum k tomuto webu. Ty důvody si můzete přečíst v tom starém, které nadále existuje, jen tam jiz nadále nebudu přispívat novinkami. Ale v tom novém najdete jistě i jiné zajímavosti a exkluzivity a veskeré odkazy z tohoto webu budou právě na NOVÉ FORUM, Omlouvám se, jiz zaregistrovaným uzivatelům, ze se budou muset zaregistrovat nejspíse znovu. Ale moc ráda vás tam uvidím =)

NEWS BY: Rezinka

 

 

pondělí 13. srpna

EXTENDED  CLIP NOVÉHO SINGLU

Na oficiálních stránkách Sugababes je mozno slyset delsí (minutovou) ukázku nového singlu About you now. Nebo si tuto ukázku i stáhněte ZDE.

 

 

neděle 12. srpna

NOVÝ LAYOUT

Jistě jste si vsimli nového úzasného layoutu. Tímto moc děkuji Markovi za udělání, doufám  ze i vám se tolik líbí =)

 

 

pátek 10. sprna

UKÁZKA 'ABOUT YOU NOW'

Konečně se objevila ukázka nového singlu Sugababes About you now. Poslechnout si jí můzete TADY.

JiZ v úterý 14. sprna budeme mít sanci uslyset celou písničku a to v JO WHIELY'S RADIO 1 SHOW od 10.15 (naseho času). Celou show můzete poslouchat i online, tady je odkaz. Nový singl Sugababes zazní na Radiu 1 také odpoledne od 15 hod v show SCOTTA MILLSE.

 

THE BIG ISSUE

Nový rozhovor s Mut v časopisu The Big Issue. Děkuji moc KATE z oficiálních stránek za naskenování!!

NEWS BY: Rezinka

 

 

středa 8. srpna

TERMÍN VYDÁNÍ SINGLU 'ABOUT YOU KNOW'

Konečně se objevily i oficiální informace na webu Sugababes. Singl About you know vyjde 24. září. Také se změnil i layout oficiálního myspace. Nyní můzete na pozadí vidět ve větsím měřítku známou promo fotku k novému albu. Dvě HQ fotky najdete také v  GALERII.

 

NOVÉ SPŘÁTELENÉ STRÁNKY

Dneska jsem přidala dvě spřátelené stránky. První je věnované (v současné době hodně slavné) Rihanně. Druhý výborný web je o talentované herečce Ziyi Zhang (jistě znáte z Tygra a Draka či ze slavné Gej±i). No prozkoumejte tyto weby, stojí za to =)

 

NEWS BY: Rezinka

 

 

úterý 7. srpna

AKTUALIZACE INFORMACÍ

Konečně jsem plně zprovoznila odkazy v levém menu - informace o pátém studiovém albu Sugababes, odkaz na nový fotky v galerii, informace o albu GHOSTS a také o albu REAL GIRL. Tím to se omlouvám, ze to tak trvalo, ale doufám, ze se vám to líbí a ze si pěkně počtete =)

NEWS BY: Rezinka

 

 

pondělí 6. sprna

NOVÝ SINGL UZ JE ZNÁM!

Novým singlem bude píseň About you now! A co to bude za píseň (dle popjustice)??

» Produkoval jí Dr Luke a má v tom prsty!  Dr Luke spolupracoval s Lady Sovereign, Kelly Clarkson a Paris Hilton.
» Není to moc balada.
»
"Can we bring yesterday back around because I know how I feel about you now / I was young, I was dumb, I let you down but I know how I feel about you now." Tak zní úzasný refrén!
» Zní to trochu jako song Kelly Clarkson 'Since U Been Gone',
» Refrén je definitivně Brainstorming pop-electro-rock dokonalý kus.
» Je to jednoznačně pop song, nesnazí se to přinést nic nového a ni nic chytrého. 
»
"Don't let our last kiss be our last" dalsí úzasná část textu.
» Končí to dvěma refrény a pak
"but I know how I feel about you now, and I know how I feel about you now" opakování posledních dvou řádků refrénu, coz je to nejlepsí co se v pop-songu můze stát. Zádné hloupé opakování, " not end with a fade".
» Nejlepsí singl  Sugababes od dob 'Round Round'.
» Nezní to jako cokoliv, co kdy Sugababes udělaly, ale jde poznat, ze jde o suga-song.


NEWS BY: Rezinka

 

 

neděle 5. srpna

VÍCE O NOVÉM SUGA-SINGLU

Uz se začíná objevovat více informací o prvním singlu Sugababes! Momentálně se rozhoduje mezi dvěma písněmi a to Dangerous Liaisions a I'm Not In Love.
"Je velice tězké rozhodnout se, zda by novým singlem měla být píseň Dangerous Liaisions anebo I'm Not in Love. I'm Not in Love zaujme hlavně fanousky, kteří jsou s Sugababes uµ od začátku, protoze je to písnička hodně podobná k Soul Sound! Bylo by dokonalé vydat jí v létě, ale temnějsí Dangerous Liaisions bude úzasný singl právě teď v říjnu!"

 

SIOBHAN V MUZIKÁLU RENT

Siobhan bude vystupovat v muzikálu "Rent" West End Show. Zahraje si roli Mimi v Duke of York’s Theatre. Celý muzikál bude k vidění od 16. října az do dubna roku 2008. Více informací hledejte ZDE.


Větsí promo fotku najdete ve foru.

 

SO YOU SAY VIDEOKLIP

Nyní máte sanci stáhnout si (zatím) poslední videoklip Siobhan - So you say.

NEWS BY: Rezinka

 

 

čtvrtek 2. srpna

SUGABABES VYSTOUPÍ NA FESTIVALU V POLSKU!

V polském tisku se objevily informace, ze na Vena Music Festiwal 2007 by měly vystoupit Sugababes! Tento festival se koná ve městě Lodz a to od 19. do 22. září. Sugababes by měly vystoupit 21. září. Doufejme, µe se jiz brzo objeví oficiální potvrzení od holek a také více informací v kolik přesně mají holky vystoupit, abychom mohli vyrazit na koncert! =)

 

SUGA NEWS O NOVÉM SINGLU

Objevilo se několik zpráv o chystaném prvním singlu z novinkového alba Sugababes. Keisha napsala, ze novým singlem nebude Dangerous Liaisons. Na poslední chvíli doslo ke změně a byla vybraná jiná píseň. Videoklip se měl dle původních informací natáčet jiz 31. července, ale zatím se neobjevili zádné potvrzovací informace. Singl by se měl na pultech objevit jiµ 1. října. Vydání alba je oznámeno na  8. října 2007 (dle informací ze serveru PLAY). Jiz během pří±tího týdne bysme se mohli dočkat nejen dalsích informací o singlu ale mozná uz nějaké i ukázky.

 

MUTYA: JAZZ CAFE

Včera vystoupila Mutya v Jazz Cafe. Dle ohlasů fanousků to bylo úzasné (jak jinak =).

Setlist byl:

Not Your Baby
It's Not Easy
Just A Little Bit
Naive
Suffer For Lo
ve
B Boy Baby
Strung Out
Song 4 Mutya
Ugly
Real Girl

Ve foru si můzete prohlédnout pár fotek z akce, ale také stáhnout dvě videa - Suffer for love a Not your baby. Zatím se podívejte, jak Mutya nazivo zpívá písničku o své dceři - I't not easy.