15. dubna 2008 POSTUP V T-MUSIC CHART!

Sugababes se s písní Denial podařilo z novinky dostat na krásné 8. místo! To je opravdu povedený kousek. Ale nezapomínejte, že i propad může být rychlý, a proto prosím hlasujte denně na stránkách T-MUSIC ať se holky dostanou ještě výš! =)

Podpořte Denial svým hlasem také na rádiu KISS HÁDY.

POHLED OD BRITSKÉ HITPARÁDY

Singl Denial se tento týden propadl o devět míst až na #31. About You Now se propadlo z #59 na #74.
Album Change si vede stále dobře, minulý týden #45 a pro tento týden pozice #55.

MY LIFE IS MUSIC

Sugababes vystoupily v televizní show nazvané "My Life Is Music", kde povídaly o svých oblíbených písničkách a také které písně mají pro ně svůj speciální význam. Amelle je opravdu zábavná :)

Druhou část najdete ZDE.


11.dubna 2008 SIOBHAN: TEXTY A PŘEKLADY

Přidala jsem texty a překlady ke dvou nedávno objevených písní Siobhan - I Ain't Cheap a Obscured By The Crowds. Více v TEXTECH SIOBHAN.9.dubna 2008 PÍSNĚ Z KONCERTU

I když Sugababes stále neplánují koncert v České republice, máte nyní možnost poslechnout si několik píniček z právě probíhajícího turné a to v dobré kvalitě. Ve FORU si také můžete poslechnou jako audio celý koncert, avšak již v horší kvalitě.
TOO LOST IN YOU
BACK DOWN + DON'T LET GO
NEVER GONNA DANCE AGAIN + MY LOVE IS PINK

AUDIO NA STÁHNUTÍ

Ve FORU máte nyní možnost stáhnout si hodně mp3 - živé, karaoke, alba, bonusy na Uk albech ... využijte tu příležitost ;)VIDEO Z TURNÉ

Podívejte se zblízka na úžasný cover Don't Let Go, kde to hlavně Amelle pořádně rozjela.
NAVRHNĚTE SI SVOJE SUGA - TRIKO

Jste kreativní a rádi si hrajete? Tak to Vás jistě nadchne nová možnost Suga online obchodu. nyní máte možnost navrhnout si vlastní triko či mikinu s názvem suga-písně dle vašeho výběru. Pro více klikněte SEM.

HLASUJTE PRO SUGABES

Podrořte Sugababes svým hlasem! Tento týden byl nasazen v T-MUSIC CHART videoklip Denial! Pro stejnou písničku můžete hlasovat i na rádiu KISS HÁDY.3.4.2008 SUGABABES POD VEDENÍM TIMBALANDA

Objevilo se několik článků, že slavný producent a hit maker Timbaland zaměřil svou pozornost na Sugababes. Na jeho plánovaném druhém albu se však žádná skladba se Sugababes nenachází. Ale tracklist není zatím definitivní, tak uvidíme. Další článek najdete ve FORU.

VIDEA

Ve foru máte nyní šanci stáhnout si dvě starší vystoupení Sugababes ještě s Mutyou - a to FREAK LIKE ME (pepsi chart 2003) a HOLE IN THE HEAD (tmf awards 2005).1.4.2008 CHANGE TOUR PROGRAM SCAN

Do galerie jsem přidala SCANY TOUR PROGRAMU z právě probíhajícího turné Change Tour 2008. Jsou tam opravdu zajímavé informace a fotky, tak se jistě podívejte.

NOVÝ LAYOUT

Na tento nádherný layout bych chtěla moc poděkovat Mummy, jukněte na její stránku plnou dalších skvělých grafických výtvorů. Děkuju moc ;)